O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Panák nebo urologický čaj?

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 03. 05. 2005

V soutěži Česko hledá SuperStar se 1. května zpívaly písně o lásce. Písně, které ve svém názvu obsahují slovo láska. Osm soutěžících také vlastnoručně vyrábělo dárek z lásky pro někoho, kdo je jejich srdci blízký.

„Nestresujte se, dyť to je blbost, sem Váš laskavý přítel, Michal Horáček, dyť se a mě podívejte!“ I takové byly výroky poroty po výkonech soutěžících, konkrétně po vystoupení Filipa Jankoviče. Eduard Klezla si kvůli Filipovi nechal v Motolské nemocnici dokonce vyšetřit sluch. Zjistil ale, že případné defekty nejsou na jeho přijímači… Píseň One love od Blue byla prý právě tímto "defektním" případem.

Michal Horáček věří přímočarému zpěvu Michala Hudčeka, tak prý „normální chlapi zpívají normálním ženskejm.“ Ovšem pro zbytek poroty byla píseň It must have been love skupiny Roxette málo "rozbalená".

Ondřej Soukup myslel rozhodně upřímně, když říkal Petru Bende, že v jeho podání písně Power of love, původně od Frankie goes to Hollywood, bylo málo napětí, ale „vlastně to vůbec nebylo špatný“. Gábina Osvaldová se těšila na panáka, ale místo toho prý dostala urologický čaj. Ten je ale, podle Laďky Něrgešové, alespoň zdravější.

Gába Al Dhábba zaskočila porotu, když si vybrala píseň z dílny Gábiny Osvaldové a Ondřeje Soukupa Láska je láska. Ondřejovi se líbilo, jak se Gába „hezky vrtěla“ a ačkoli Gábina Osvaldová už tuto píseň po letech nenávidí, v podání Gáby jí to bavilo.

Michal Horáček konečně zjistil, kdo je ta čokoládová hvězda, kterou hledá sponzor soutěže – je to Michael Foret. V českém šoubyznysu se s ním prý budeme ještě dlouho setkávat, i když ho budou milovat hlavně 15-letá děvčata. Což prý není případ právě Michala Horáčka. „Kdyby patnáctiletý děvčata vypadaly jako Michal Horáček, ubylo by pedofilů…“, řekla Gábina Osvaldová, která považuje Michaelovo podání písně zpěváka Seala za velice sugestivní.

Eduard Klezla viděl novou zbraň, kterou odhalil Ali Amiri – byl to jeho tanec. Klezla však u Aliho stále postrádá zpívání. Naopak Gábině Osvaldové se zpěv Aliho Amiri dostal až do srdce, což mu také řekla v několika větách, které se naučila persky. Ondřejovi Soukupovi se líbilo, jak rafinovaně si Ali vybral svou píseň – ve skladbě Johna Poula Younga Love is in the air se moc nezpívá, když, tak pár slov, a do toho Ali tak atypicky tančí…

Klára Zaňková zvolila píseň Everlasting love. Porota se v podstatě shodla na tom, že Klára samozřejmě umí zpívat, ale od začátku do konce a v každé písni má stejný výraz. I pro Eduarda Klezlu je toto pravda, ovšem Klára má prý nyní velkou výhodu, a tím je její nízký věk.

Michal Horáček si myslí, že kdyby měl nějaký problém a potřeboval pomoc, Vlastimil Horváth by ho určitě neodmítl. Ondřej Soukup oceňuje jeho upřímnost a čistotu, se kterou zpíval i píseň Love is all around skupiny Wet wet wet. Gábinu Osvaldovou překvapila „velice zvláštní tělocvičná vložka, kdy ste vypadal jako tápající vydrísek.“

Kdo další opustil finále SuperStar? Eduard Klezla i Gábina Osvaldová by „nominovali“ Michala Hudčeka, Michal Horáček Kláru Zaňkovou, Ondřej Soukup Filipa Jankoviče.

Ze soutěže tentokrát vypadl chlapec. Chlapec, který pekl dort pro svou učitelku zpěvu. Chalan zo Žiliny, Filip Jankovič.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006