O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


5. Ročník Sázavafestu

autor : Redakce , vydáno : 04. 05. 2005

Sázavafest se letos koná 4.až 7. srpna v areálu Ostrov a okolí v malebném městečku Sázava u Benešova (sjezd 34 Ostředek z D1). Během čtyř dnů se tu na 5 scénách představí na 80 účinkujících nejrůznějích zaměření, kromě muziky budou k vidění filmy, divadla, autorská čtení, během festivalu také proběhne část natáčení filmu Rafťáci (volné pokračování Snowboarďáků).

Kromě koncertních setů jednotlivých kapel se můžete těšit na filmové projekce, divadelní představení, sportovní vyžití a další atrakce… Samozřejmostí je festivalové městečko, které nabídne množství rozličných stánků s různým občerstvením. Dále knihy, CDs a kazety, trička, korále, šperky, tattoo salon, piercing, henna, barvení vlasů a kadeřnictví, sportovní vyžití, footbagová exhibice, workshopy, koupání, relax u vody….

V areálu bude dostatečné množstí stánků s občerstvením, zastřešená pivnice s posezením a krásně chlazený točený Gambrinus. Z bohaté nabídky dále vybíráme: orientální čajovna, kavárna, vegetariánský či buřtový koutek, pizzerie, teplá jídla, alko a nealko nápoje, cocktail bar, sladkosti a jiné pochutiny.

Na festivalu vystoupí: J.A.R., Aneta Langerová, Chinaski, Mig 21, Anna K, B.S.P., Mňága A Žďorp, Traband, Švihadlo,

Polemic (sk), UDG, Sto Zvířat, Wohnout, Horkýže Slíže, Iné Kafe, Gaia Mesiah, Vypsaná Fixa,

Kurtizány z 25 Avenue, Vladimír Mišík, Karel Plíhal, Michal Viewegh

Zahraničí:

Bushcraft (GB), Papa Style & Baldas (FR), Lord Bishop (USA)

Prvním z potvrzených zahraničních účastníků Sázavafestu je exotická černošská skupina Lord Bishop

(USA), která ve své hudbě čerpá z kořenů černošské hudby a výsledkem je originální fůze funku, blues, soulu,

hip-hopu s popem (www.lordbishop.org). Dále v Sázavě přivítáme i francouzskou reggae/dubovou kapelu

Papa Style & Baldas (papastyle.baldas.free.fr), která má na svém kontě třeba předskakování legendárním

Black Uhuru či Dillinger. Další zahraniční kapely jsou v jednání.

IV. ročník byl v historii SázavaFestu nejúspěšnější, poprvé nabídl během 3 dnů 3 hudební scény.

Svou návštěvností, která dosáhla 8.000 návštěvníků vč. hostů, překonal všechny předchozí ročníky.Festival mimo jiné podpořil občanské sdružení Život dětem, kterému přispěl finanční částkou 72.500.-

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
termínHonza5-. -0. 2005, 04: 0
   termínMíša M. 5-. -0. 2005, 04: 2
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006