O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nový poslanecký návrh zákona o registrovaném partnerství

autor : Redakce , vydáno : 06. 05. 2005

Oproti předchozímu návrhu autoři vypustili možnost slavnostního uzavření registrovaného partnerství a zpřísnili zrušení partnerství, o němž podle této předlohy musí rozhodnout soud. GLL a předkladatelé se tak snaží vyjít vstříc věcným kritikám, které zazněly během projednávání minulého návrhu.

29. dubna 2005 předložili poslankyně a poslanci Anna Čurdová (ČSSD), Jitka Kupčová (ČSSD), Taťána Fischerová (US-DEU), Kateřina Dostálová (ODS), Lucie Talmanová (ODS), Kateřina Konečná (KSČM), Zdeněk Jičíský (ČSSD), Vladimír Doleľal (ODS), Pavel Svoboda (US-DEU), Vlastimil Ostrý (US-DEU) a Vladimír Koníček (KSČM)Poslanecké sněmovně PČR nový návrh zákona o registrovaném partnerství a o změně některých souvisejících zákonů (sněmovní tisk č. 969).

Jde již o šestý návrh zákona, který byl, stejně jako návrh minulý, připraven ve spolupráci Gay a lesbické ligy (GLL) s týmem předkladatelů jdoucím napříč všemi parlamentními stranami mimo KDU-ČSL.

Oproti předchozímu návrhu autoři vypustili možnost slavnostního uzavření registrovaného partnerství a zpřísnili zrušení partnerství, o němž podle této předlohy musí rozhodnout soud. GLL a předkladatelé se tak snaží vyjít vstříc věcným kritikám, které zazněly během projednávání minulého návrhu. Další informace lze najít v příloze a na internetové adrese www.partnerstvi.cz/rp-2005/ (tam také včetně úplného znění navrženého zákona).

GLL věří, že v České republice bude konečně schválen zákon, který zmírní diskriminaci párů stejného pohlaví a přiblíží tím naši zemi demokratickým standardům zemí Evropské unie.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006