O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Taneční kreace SuperStar

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 10. 05. 2005

V neděli 8.5. zpívalo sedm finalistů soutěže Česko hledá SuperStar! písně z 30. – 50. let. Nejen, že poprvé zpívali na živou muziku, ale také nám předvedli hodiny tance. Slow foxtrot, charleston, valčík, swing…

Unforgettable – Nezapomenutelný. Asi tak chtěl Ali Amiri zapůsobit na posluchače, respektive diváky svou písní a roztodivným šlapáním po jevišti. Otevíral večer plný swingu a blues, ale „dnes tuto píseň nezvládl“. „Není to Vaše parketa.“ „Neudržíte delší tón.“ Právě tak porota v tradičním složení reagovala na Aliho vystoupení.

Lépe vyšel z jejich komentářů Vlastimil Horváth. Vlasta si opět vybral českou píseň, a to Život je jen náhoda z dílny J+V+W. I když Eduard Klezla dával pěkné podání Vlastovy písně do souvislosti s mezerou mezi předními zuby (kterou také má…), líbila se i porotcům se zuby u sebe. „Zazpíval ste to moderně a s vkusem, nestylizoval ste se. Dokonce to dneska bylo eště lepší než jindy.“ Tak reagovala Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup si přesto myslí, že polovina Vlastova úspěchu bylo v tomto případě aranžmá této písně.

Druhou a poslední českou písní byla nezapomenutelná klasika, kterou zná snad každý z nás. Michael Foret si vybral píseň Jen pro ten dnešní den. Gábině Osvaldové to připomnělo zkoušku v autoškole (kterou udělala proto, že policistovi slíbila, že ho nepřejede), Eduardu Klezlovi kuře v obilí,Ondřej Soukup si domyslel, že kdyby byl Oldřich Nový HODNĚ nachlazený nebo se napil louhu, znělo by to asi jako Michael. Pro Michala Horáčka to byla nejlehčí píseň toho večera, i přes to ale „úplně špatně, takhle ne, takhle to nemůže být.“

Naproti tomu prý nejtěžší píseň si vybrala Klára Zaňková. Michalu Horáčkovi se její výkon moc líbil a už přemýšlel jako producent – totiž o duelu Zaňková Zaňáková. Gábině Osvaldové se zdálo, že Klára neví, o čem zpívá. Eduarda Klezlu stále fascinuje Klářin věk a vidí v ní velký talent, se kterým se ale musí ještě pracovat. Pro Ondřeje Soukupa bylo Klářino vytoupení jako jít s buldozerem na sněženky…

Petr Bende se ptal Have you met Miss Johnes? Ano, tady se láme ten hudební chleba, odpovídal Michal Horáček, tady je vidět kdo je zpěvák. Gábině Osvaldové se to líbilo, příjemně to „odsejpalo“, na pohybové ztvárnění se hezky koukalo, ale „s poslouchánim už to bylo horší“. Ovšem pro Eduarda Klezlu je Petrův hlas starý, nespatřuje v něm nic nového, Ondřej Soukup zase nic charakteristického.

Pochvalu od všech čtyř členů porotu si opět odnesla Gabriela Al Dhábba. Nejlepší píseň večera zvolená s rizikem, skvělé a půvabné, výkon hodný dobrého profesionála. Michal Horáček ještě pochválil Gabinin kostým.

Sedmičku zpěváků uzavíral Michal Hudček. Ondřej Soukup byl rád, že určité napětí, které Michal dokázal písní nastolit, nepokazil tím, že by se pokusil tančit. Pro Michala Horáčka standardní, slušný, vkusný a poctivý výkon. Eduard Klezla by ještě ocenil, kdyby se Michal více uvolnil, protože tón z něj „nejde plynule ven.“

Úplně posledním pěveckým výkonem jsme se mohli pokochat krátce před vyhlašováním, totiž při putování vesmírem s hvězdnou pěchotou. Velmi, velmi originální přednes písně Yesterday stál za počkání…

Moderátoři soutěže si opět pohráli s nervy soutěžících i fanoušků, když je při vyhlašování rozdělili, aby byl vidět poměr mezi dívkami a chlapci. Jediný porotce, respektive porotkyně, by poměr zvětšil – Gábina Osvaldová by dál nepustila Kláru Zaňkovou, protože prožitek je pro posluchače důležitější než silný hlas. Pro Michala Horáčka neobstál v tomto pěveckém testu Michael Foret, Eduardu Klezlovi se tentokrát nelíbil Petr Bende a po srovnání s ostatními byl pro Ondřeje Soukupa nejhorší Vlasta Horváth.

Po velkém napínání jsme se dozvěděli, že poměr chlapců a dívek se dále zvětší, protože vypadne dívka. Přístě si v malé sportovní hale písně Semaforu nezazpívá zpěvačka s charakteristickým hlasem, Klára Zaňková.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006