O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zvláštní člověk Petr Lébl

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 10. 05. 2005

Uprostřed Prahy, v prostorách bývalé Tiskárny Mír, se lze setkat s tím, co zbylo po géniovi současného českého divadla.

Neuvěřitelná torza toho, co jsme vídali (eventuálně ještě vidět můžeme, protože Divadlo Na zábradlí má stále na repertoáru Ivanova a Strýčka Váňu). Najdete tady cokoli -– vlastní výtvarné návrhy scény i kostýmů, propagační texty z dob, kdy byl propagačním referentem Dopravního podniku hl. m. Prahy, jeho do detailu propracovanou režijní knihu i vzkazy, které psával v divadle jevištní technice.

Na vernisáži se většinou lidé při proslovech nudí. Tentokrát ne, zvláště když mluvil Ivan Vyskočil. Emotivní vzpomínky na člověka nabitého emocemi uprostřed artefaktů jeho světa zněly až téměř neskutečně. Zvláště, když Vyskočil vzpomínal, jak se sám učil od svého studenta.

Pořadatel – Gallery Art Factory – zvolil příznačný prostor v bývalé tiskárně, odkud se expedovaly noviny. Petra Lébla není nutno nikam expedovat, na toho je třeba jen vzpomínat. A netrápit se tím, co by bylo, kdyby se byl býval dožil oněch čtyřicátin, které připadají na tyto dny. Třeba došel na konec a dál by to už nebylo ono. A nebo se mu otevřela nová komnata inspirace, jejíž tíhu neunesl, nebo si možná nebyl jist, jestli bychom ho i dál chápali.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006