O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Exkluzivní stylový telefon pro ženy

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 11. 05. 2005

Módní mobilní přístroj, doplněný v limitované edici parfémem Roja Doveho představila v Paříži společnost Siemens.

Siemens CL75 byl ženami také navržen a je vytvořen tak, aby splňoval specifické ženské potřeby jak z technické, tak estetické perspektivy. Je perfektním doplňkem dnešní moderní ženy a obsahuje květinové motivy, které jsou teď vidět na předváděcích molech po celém světě. Při této příležitosti a v zájmu potvrzení ženskosti tohoto multimediálního mobilního telefonu požádala společnost Siemens Roja Doveho, jednoho ze světových expertů na parfémy, aby na zakázku vytvořil vůni, inspirovanou tímto přístrojem.

Design je jedním z klíčových bodů filozofie značky Siemens, na trhu je však v současnosti pouze málo produktů, které vypadají žensky a zároveň poskytují všechny funkce. Siemens byl k vytvoření inovativního mobilního telefonu pro ženy inspirován tématem „nového romantismu“ a výzkumem mezi svými zákazníky. Véčkový telefon kombinuje ženskou eleganci se širokou nabídkou moderních multimediálních funkcí.

Většina véček se líbí jak ženám, tak mužům a je nabízena v definovaných barvách jako „obyčejné stříbrné véčko“. Siemens od zákaznic zjistil, že by si ženy nejvíce přály stylový a moderní design, spojený s dnešními módními trendy v luxusních časopisech.

A protože tématem bylo vyjádření ženského stylu, bylo ideální současně s telefonem vytvořit speciální vůni. Roja, který pracoval v butiku Belle Epoque Guerlain na Champs-Elysees a několik let také spolupracoval s firmou Guerlain, si nedávno v Londýně otevřel parfumerii Roja Dove Haute Perfumery. Světově známý odborník se podělil o svou vášeň a znalosti a pro tento telefon vytvořil osobitý parfém.

Použitím unikátní metody pro výběr vůní, tzv. „profilování vůně“, při níž se každý parfém navrhne individuálně podle specifických vlastností jednotlivce, vytvořil Roja romantickou směs citronového oleje, levandule, santalového dřeva, pelargónií a heřmánku. Z těchto ingrediencí vytvořil parfém, který zpodobňuje ženskost a květinový design telefonu.

Tento tribandový telefon s nejnovějšími technologiemi, jako je například zabudovaný digitální fotoaparát se čtyřnásobným zoomem a funkcí videa, je žádaným společníkem. Vnější displej slouží při focení jako hledáček, fotografie a filmy jsou pak živě zobrazeny na velkém vnitřním displeji. Podporuje potřebu moderní ženy – zůstat v kontaktu – nejen mobilní telefonií a zasíláním krátkých textových zpráv či multimediálních zpráv, ale také funkcí Instant Messaging. Mobilní chatování prostřednictvím krátkých textových zpráv je také podporováno, závisí však na operátorovi, zda tuto službu poskytuje.

Telefon Siemens CL75 bude na český trh uveden v červenci 2005 a je součástí programu Siemens Gold Class.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006