O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Hudček se zranil, v soutěži však chce pokračovat

autor : Redakce , vydáno : 11. 05. 2005

Finalista soutěže Česko hledá SuperStar Michal Hudček se včera zranil při natáčení krátké reportáže do nedělního pořadu. Při fotografování na koni v převleku za románovou postavu Old Shatterhanda pro MfD se kůň zalekl blesku a Michala shodil. Zraněný Michal se ještě pokoušel pokračovat, ale když jeho bolesti neustupovaly, byl převezen do nemocnice na vyšetření.

„Podle sdělení lékařů je nejvážnějším zraněním, které Michal při pádu z koně utrpěl, prasklý příčný výběžek třetího a čtvrtého bederního obratle. Nejedná se o zranění vážné, ale dosti bolestivé,“ sdělil mluvčí SuperStar Adam Kotalík. Vzhledem k tomu, že zranění nepatří do kategorie vážných, rozhodne Michal o své další účasti v soutěži s největší pravděpodobností sám.

„Určitě chci pokračovat dál. Hodně mě to bolí, ale nyní vůbec neuvažuji o tom, že bych ze soutěže odstoupil,“ vzkázal z nemocničního lůžka Michal Hudček.

Michal má nyní předepsaný klid na lůžku. Měl by být hospitalizován do čtvrtka, kdy se rozhodne o dalším postupu.

Tisková zpráva NOVY

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006