O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Nový filmový kanál CINEMAX

autor : Redakce , vydáno : 15. 05. 2005

HBO (Home Box Office), přední poskytovatel prémiových filmových kanálů ve střední Evropě, právě zahájil prostřednictvím satelitní služby UPC Direct vysílání nového filmového kanálu CINEMAX v České republice, Maďarsku a na Slovensku. Tento kanál je dále k dispozici v Polsku, Rumunsku a Bulharsku, pokrývá tedy velkou část středoevropského regionu.

Cinemax je nový prémiový kanál určený speciálně pro „opravdové milovníky filmu“ a je rozšířenou nabídkou pro ty, kteří chtějí zhlédnout více filmových titulů. Jedinečný program Cinemaxu zahrnuje špičkové filmy s hvězdným obsazením a zajímavými příběhy nebo snímky oceněné prestižními světovými cenami, které jsou lokalizovány do českého jazyka. Nový kanál vysílá 18 hodin ve všedních dnech a 24 hodin o víkendech; program není, stejně jako u HBO, přerušován komerční reklamou.

V souvislosti se zahájením vysílání kanálu Cinemax prohlásil Luboš Jetmar, generální ředitel HBO ČR: „HBO vítá rozvoj kabelového průmyslu na digitální platformě a tento proces hodlá i nadále podporovat. Cinemax svým předplatitelům nabízí více rozmanitých možností zábavy a je dokonalým doplňkem kanálu HBO a HBO2. Tyto tři kanály v jednom balíku poskytují maximální kvalitu vysílání a zajistí divákům nejlepší filmové hity, původní seriály i speciální programy.“

Cinemax je výjimečný kanál nabízející tituly, které na HBO neuvidíte. Zatímco HBO se zaměřuje na hollywoodské kasovní hity pro nejširší publikum, seriály z originální produkce HBO, koncerty hvězd a živé přenosy, Cinemax nabízí filmy nejvyšší kvality s vynikajícím obsazením. V jeho nabídce naleznete klasické a kultovní filmy, snímky oceněné na světových festivalech a hity vůbec poprvé uvedené na televizní obrazovce. Navíc výrazná reprezentace nezávislých studií z celého světa vtiskne tomuto kanálu velmi osobitý charakter.

Cinemax předkládá předplatitelům jasnou a přehlednou strukturu. Každý večer je zaručen kombinovaný program se dvěma hlavními filmy od 20:00 a 22:00 hodin. Je to jedinečný programový balík pro každý večer v týdnu, který garantuje opravdu rozmanité možnosti zábavy.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006