O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Heroes of Might and Magic V

autor : Martin Bernátek , vydáno : 16. 05. 2005

Firma Ubisoft oznámila, že počátkem roku 2006 vydá, v řadě již páté, pokračování známé série Heroes of Might and Magic …

Po velkém neúspěchu devátého dílu známé série Might and Magic a následném krachu jeho původních tvůrců 3DO asi řadě fanouškům her ze světa Might and Magic pořádně zatrnulo. Všichni dozajista čekali na další pokračování těchto her. Ale jak to tak už vypadá, někdo se hodně moc modlil a jeho prosby byly vyslyšeny. Licence na ságy ze světa Might and Magic totiž jako zázrakem spadla do klína Ubisoftu, jenž se rozhodl celou záležitost náležitě oživit.

Moskevský vývojářský tým Nival Interactive byl pověřen resuscitací linie Heroes of Might and Magic (dále jen HoMaM). Pokud se v názvech týmů moc neorientujete, tak NIval Interactive má na svědomí strategii Etherlords, která se vcelku až nápadně podobá právě zmíněné HoMaM.

Tvůrce i vydavatel hry slibují velmi výrazné změny. Jednou a tou hlavní z nich má být kompletní přechod do 3D grafiky. Je nutno podotknout, že od roku 1985 se série striktně držela "jednoduché" 2D grafiky (tvůrci her dozajisté pochopily tuto narážku). I přesto se má údajně hra udržet svůj kouzelný pohádkový nádech.

Podle toho, co je ke zhlédnutí na stránkách hry www.mightandmagicgame.com to vypadá pěkně. My si však na výsledek a vlasní zhodnocení budeme muset počkat až do prvních měsíců následujícího roku.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekTaz5-. -0. 2005, 18: 1
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006