O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Krávy před Belvederem a záhonky na Heldenplatzu

autor : Compress , vydáno : 16. 05. 2005

Pokud se o víkendu chystáte na výlet do Vídně, nebuďte překvapeni, pokud na zahradě u zámku Belveder uvidíte pasoucí se krávy. Patnáct dojnic zdusává francouzskou zahradu již od pondělka. Na pěstěném trávníku si budou pochutnávat do neděle, kdy v Rakousku proběhnou oficiální oslavy padesátiletého výročí od podepsání rakouské Státní smlouvy.

Akce je součástí širšího projektu 25PEACES a má upomínat na dobu okupace vítěznými mocnostmi, kdy sem krávy vyhnali příslušníci sovětských vojsk.

Součástí projektu jsou i zeleninové záhonky, které v současné době zdobí vídeňské Náměstí hrdinů, Heldenplatz. I tyto záhony mají symbolicky odkazovat k nuzným letům po válce, kdy byly četné zelené plochy a parky ve Vídni zorány a využity jako pole. Minulou neděli se konalo slosování, při němž bylo celkem 60 záhonků rozděleno mezi zahrádkáře. Ti budou ke svým záhonkům pravidelně docházet a starat se o ně až do září. V noci bude na místě přítomná bezpečnostní služba, aby nedošlo k pustošení záhonků. – Projekt 25PEACES Wolfganga Lorenze a Georga Springera má být neformálním doplňkem k stávajícím oficiálním oslavám v jubilejním roce 2005 a zaměřuje se především na mladší lidi, kteří se tradičním výstavám spíše vyhýbají.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006