O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Poslední Ring

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 16. 05. 2005

Uzavřel se první cyklus tetralogie Richarda Wagnera. Zájemci mají ještě šanci v rámci festivalu Pražské jaro, kdy bude Prsten Nibelungův uveden podruhé a naposledy.

Téměř do posledního místečka vyprodané Národní divadlo bylo v sobotu 14. května opět uchváceno vynikajícími výkony protagonistů inscenace Deutsche Oper am Rhein Düsseldorf-Duisburg. Bohužel už chyběl vynikající John Wegner, kterému autor již part Wotana do „Soumraku bohů“ nenapsal. Jeho impazantní hlas však plně nahradil Hagen v podání Hanse-Petera Königa i již diváky osvědčená Brünnhilde Frances Ginzer.

Své si patrně opět vytrpěl s orchestrem bezesporu výborný dirigent John Fiore, který ho počtvrté dohnal k mimořádnému výkonu (byť opět s drobnými nepřesnostmi).

Celkově lze říci, že diváci prvního cyklu Prstenu si zažili zcela ojedinělý operní svátek, který velmi symbolicky předznamenal začínající šedesátý ročník Pražského jara.

Moderní doba se ovšem podepsala i na Wagnerovi – mobilní telefony v hledišti potichu sdělovaly stav hokejového utkání se Švédskem a možná tak euforie na konci představení nebyla jen a jen z pohnutek kulturních…

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006