O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pozvánka

autor : Martina Bittnerová , vydáno : 17. 05. 2005

Občanské sdružení Neraweb připravilo unikátní projekt „7 z pětky“ , kdy v sérii sedmi literárně hudebních pořadů připomene památku významných českých literárních osobností, které jsou spojeny s MČ Praha 5.

Prvním programem z této série bude pořad pod názvem DEKADENT ZE LVOVIC věnovaný smíchovskému rodákovi Jiřímu Karáskovi ze Lvovic.

Pořad se bude konat v pondělí 30. května od 19 hodin v příjemném prostředí Čajovny MĚSÍČNÍ KOČKA, Zubatého 6, Praha 5 (nedaleko Švandova divadla).

V programu se objeví ukázky z autorových sbírek Ostrov vyhnanců a Zazděná okna a také z jeho románu Gotická duše. Nebude chybět esej o Karáskově životě a vztahu k české dekadenci a své rodné čtvrti.

V programu vystoupí Lucie Jankovská a Martina Bittnerová za hudebního doprovodu Lucie Rút Bittnerové.

Pořad vznikl za podpory MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 5.

Vstup je pro všechny volný.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006