O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Léto hereckých osobností 2005

autor : Kateřina Švagrová , vydáno : 21. 05. 2005

Po roce se do Švandova divadla vrací přehlídka Léto hereckých osobností, kde se představí herci divadelní společnosti Studio Dva. Diváci tak mají možnost shlédnout více než 70 představení s předními českými herci, a to v období od 13. června do 18. září.

Přehlídka bude zahájena českou premiérou hry Terryho Johnsona ABSOLVENT, divadelní adaptaci slavného filmového příběhu. V hlavních rolích se představí Kryštof Hádek a Vilma Cibulková.

Pro letošní ročník byla ke spolupráci přizvána také vynikající slovenská herečka Anna Šišková, která se spolu s Barborou Kodetovou představí ve druhé premiéře této přehlídky - ŽENY MEZI NEBEM A ZEMÍ. Jde o strhující dramatické portréty dvou naprosto rozdílných žen. Jedné, která je navzdory všemu odhodlaná milovat a druhé, se kterou žít je peklo.

Z dalších her, na které se můžete již nyní těšit, bych jmenovala: MADAME MELVILLEIvanou Chýlkovou v hlavní roli, OTEVŘENÉ MANŽELSTVÍ, do jehož tajů vás zasvětí Karel Roden a Jana Krausová nebo DEN JAKO STVOŘENÝ PRO LÁSKUJanou Krausovou a Kryštofem Hádkem v titulních rolích.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006