O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kam vyrazit za sportem?

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 23. 05. 2005

Nejen kulturou prý živ je člověk a tak se občas třeba někomu zachce vyrazit za podívanou sportovní.

Ve Šternberku můžete 4. – 5. 6. 2005 zastihnout Mistrovství Evropy v závodech historických automobilů do vrchu spolu s dalšími zajímavými závody. Celá událost bude o to slavnostnější, že v letošním roce oslaví závodní trať Ecce Homo ve Šternberku již sté narozeniny a pořadatelé už dlouhou dobu chystají ty nejlepší podmínky k oslavě jubilea. Kromě klasického programu závodu bude pro diváky i jezdce připraven bohatý doprovodný program, který doplní účast mnoha legend automobilových závodů. Již teď se na start s vozem NSU TT připravuje Miroslav Adámek, dále by neměl chybět držitel traťového rekordu skupiny CN Simone Faggioli a velkou bitvu lze očekávat mezi A. Vilarinem a L. Regalem. Účast na závodech přislíbili také Mauro Nesti, Dieter Kern nebo Walter Leitgeb.

Golden Czech Trophy Marienbad je nejkrásnější běžecká korida v České republice. Koná se na tradičním a velmi atraktivním okruhu (měří 1077 m) v památkově chráněné zóně lázeňského města Mariánské Lázně. Letošní 11. ročník se uskuteční 11. 6. 2005. Závod startuje ve 13 hodin, ale na celé dopoledne je pro diváky připraven pestrý program zdarma. Návštěvníci mají možnost zúčastnit se "Lázeňského walkingu a nordic walkingu" na 2 km, dále mohou startovat v "Lidovém běhu" na 5 km či sledovat "Běh barmanů a číšníků" nebo vystoupení mažoretek a orchestru mladých z Mariánských Lázní. Vrcholem programu pak je mezinárodní běh mužů elitní kategorie na 10 km. Trať vede lázeňskou kolonádou, rozkvetlým Skalníkovým parkem a kolem Zpívající fontány. V historii závodu již startovali elitní běžci 12 zemí světa včetně 3 afrických států a samozřejmě česká běžecká špička.

Poprvé v České republice uvidí fanoušci motoristického sportu závod, který se pojede jako kandidátský podnik mistrovství světa. 35. ročník Barum rallye Zlín 2005 se pyšní tímto zařazením. Zlínský závod bude opět součástí devítidílného seriálu mistrovství Evropy a pojede se 18. – 21. 8. 2005. Rallye sport je v České republice nesmírně populární sportovní odvětví, o čemž svědčí velké zástupy motoristických fandů. Automobilová rallye, která má centrum v moravském městě Zlín, je od roku 1983 součástí mistrovství Evropy jezdců a od roku 2002 patří mezi elitní rallye šampionátu starého kontinentu. V loňském roce se jí zúčastnilo 125 posádek z 10 evropských států. Pořadatelé letos zařadí do itineráře rallye premiérově městskou rychlostní zkoušku v ulicích Zlína. Celkem etapy zahrnují 260 km rychlostních zkoušek s asfaltovým povrchem různé kvality.

Závod o Zlatou přilbu, který se letos uskuteční 1. a 2. 10. 2005, je prý nejspravedlivějším závodem na světě. Jezdci jsou totiž rozděleni do skupin, ve kterých absolvují vždy tři jízdy a jen dvě nejlepší se jim započítávají do klasifikace skupiny. V každé další části závodu se vždy začíná od začátku. Pouze ve finálové jízdě se jede o všechno. Letos se uskuteční již 57. ročník tohoto závodu, který je díky datu svého vzniku nejstarším závodem na světě v této motocyklové disciplíně. Spolu s finále mistrovství světa juniorských družstev tak uvidí diváci v Pardubicích během dvou dní tři velice kvalitní mezinárodní závody. V sobotu je začátek ve 14 hodin a program vrcholí za umělého osvětlení, v neděli se pak začíná v pravé poledne.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006