O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Smích i pláč...

autor : Lexa , vydáno : 23. 05. 2005

Při katedře kulturologie se v loňském roce utvořila umělecká skupina Empty Smile, jakožto výsledek spontánních tvůrčích aktivit jejích studentů. Cílem bylo pozdvihnout kulturní dění na půdě Filosofické fakulty Univerzity Karlovy, zejména však na té kulturologické.

Poprvé na sebe upozornila přípravou mikulášského večírku katedry, nazvaného příznačně Mi – kult – áš, jenž se setkal s velkým ohlasem z řad studentů.

Po následném období určité stagnace se aktivní část skupiny Empty Smile vybičovala k  činnosti. Svým improvizovaným vyhodnocením fotografické soutěže oživili druhý ročník studentské vernisáže Okultění. Její nečekanou vítězkou se stala vedoucí sekretariátu katedry, která se ovšem vědomě soutěže ani nezúčastnila.

Tato skromná akce povzbudila členy Empty Smile v dalších kulturních aktivitách. Ku příležitosti konce letního semestru organizují komponovaný večer spojený s prezentací jejich fotorománu reflektujícího fenomén nočního života pražských non-stop barů. Tento multikulturní Eintopf bude zároveň experimentem na jeho účastnících, nakolik rozrůzněnou dramaturgii budou schopni a ochotni přijmout.

Zmiňovaná kulturní událost je naplánována na sobotu 28 . května 2005 v prostorách podniku U Havrana (v ulici Hálkova) od osmi hodin večer. Součástí programu bude mimo jiné koncert kapely Kdyby psi studenta kulturologie Ondřeje Raka a vystoupení DJ Lemura. Svou účastí dodá každý návštěvník skupině Empty Smile elán do ještě dalších tvůrčích aktivit.

Autor je zástupcem šéfredaktora O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: Článekšárka (ne špásová!!...5-. -0. 2005, 24: 1
Re: Článekdůchodce z Vinohrad5-. -0. 2005, 25: 1
Re: Článekdůchodce z Vinohrad5-. -0. 2005, 25: 2
Re: Článekptr5-. -0. 2005, 26: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006