O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Miss Junior ČR

autor : Redakce , vydáno : 25. 05. 2005

Ještě tři neděle se mohou dívky ve věku 15. až 18. let hlásit do prestižní soutěže Miss Junior ČR. Uzávěrka přihlášek již šestého ročníku je 12. června, výběrová kola se potom konají hned za týden, tj. 18. a 19. června v Praze a Brně. Bližší informace je možné získat na internetové adrese www.missjunior.cz a telefonním čísle 603 114 378 (produkce).

„Miss Junior ČR umožní dívkám vyzkoušet si na vlastní kůži, co obnáší práce v modelingu, reklamě a showbyznysu,“ říká Karel Křtěn, ředitel soutěže Miss Junior ČR. „Může být skvělým vyplněním volného času a smysluplnou zábavou. Může však tak znamenat důležitý krok na cestě k zajištěné budoucnosti, ve které se člověk rozhodně nenudí.“

Cílem Miss Junior ČR je hledat další talenty a dát jim ve věku, který je pro začátek dráhy modelky nejvhodnější, prostor k získávání zkušeností v profesionálním prostředí.

Castingy se konají v Praze a Brně ve dnech 18. a 19. června. Semifinále třiceti vybraných dívek se koná hned další den, tj. 20. června. Na čtrnáct dívek (12 finalistek a 2 náhradnice) pak čeká letní soustředění a vlastní finále dne 19. října 2005 v pražském Top Hotelu. Tady se představí porotě a veřejnosti v klasických missích disciplinách, tj. módní přehlídce, rozhovoru, volné disciplíně a promenádě v plavkách. Moderátorem galavečera bude Michal Jančařík.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006