O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Snadný recept – digitalizujte se!

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 25. 05. 2005

Také vás nebaví, když na stole překáží několik různých dálkových ovladačů? Výjimečnou příležitost seznámit se (alespoň) s novými trendy digitální domácnosti máte do 5. června ve Slovanském domě.

Nejde jen o množství ovladačů v každé domácnosti. Kolem nás postává čím dál více „krabic“ (mnohdy nevzhledných), protože každá umí jen jednu funkci – ta přijímat televizi, ta rádio, ona zas nahrávat video, jiná přehrávat DVD či CD, pátá umožňuje potomkům hrát nové hry a u šesté sedí hlava rodiny a pracuje na iternetu. Přitom se skoro všechno vejde do jedné krabičky, která nejen že nepotřebuje ke spojení s přídavnými periferiemi (jako jsou reproduktory, herní konzole, obrazovky či MP3 přehrávače) vůbec žádný kabel, ale navíc bez problémů funguje po celém bytě. A ještě ho i zdobí, protože její vzhled je přizpůsoben nejmodernějším požadavkům bytového doplňku.

Prozatím se s podobnými přístroji v domácnostech setkáváme málo, ale to se velmi rychle změní s blížícím se rozvojem digitální televize. Protože i její příjem je samozřejmostí pro výrobky, které můžete od 17. května do 5. června vidět v dočasném obchodě „Intel Innovation Store“ v zahradě Slovanského domu na pražských Příkopech.

První prodejna tohoto druhu v Evropě je navržena tak, aby zákazníky inspirovala a poskytla jim osobní zážitky s různými druhy digitální techniky. Bude otevřena jen 20 dní, během kterých představí nejmodernější digitální zábavu. Podobné prodejny budou během května a června otevřeny i v dalších evropských městech – Praha je prvním z nich.

Obchod je rozdělen do tří hlavních oblastí: video, hry a hudba/mobilita. Každá sekce obsahuje nejnovější technologie. Představuje i první PC založené na dvoujádrovém procesoru. Návštěvníci si mohou veškerou techniku osobně vyzkoušet, jako by seděli doma v obýváku. A jistě budou žasnout i nad cenami nabízených vymožeností.

A ještě jednu výhodu vidím – přestane fungovat reproduktor? Prostě koupíte nový a celá soustava funguje klidně dál. Nemusíte vyhodit celé rádio.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006