O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Boubelka den

autor : Redakce , vydáno : 26. 05. 2005

Chcete vědět, jaký redukční program zvolit, abyste se jednou pro vždy zbavili svých nadbytečných kilogramů? Pak přijďte v sobotu 28. 5. mezi 13.00 a 17.00 hodinou na některé z 12 míst v ČR, kde se koná Den Boubelky. Budete zváženi, změřeni, dozvíte se, kolik máte v těle tuku, jakým zdravotním rizikům jste vystaveni a jak byste se nejlépe měli svých kil zbavit.

Přestože největší motivací pro to zbavit se nadbytečných kilogramů je uchovat si vlastní zdraví a dožít se dlouhého věku, Den Boubelky má pro všechny baculaté ještě jedno lákadlo. Každý, kdo se ho zúčastní, totiž může být zařazen do celostátní soutěže v hubnutí a změně image, která vyvrcholí v prosinci letošního roku. Výherci získají zájezdy na Sardinii a další věcné ceny. Den Boubelky pořádá Boubelka klub, jehož odborným garantem je Poradna pro snižování hmotnosti Merrylinka a Centrum preventivní medicíny v Praze. Více informací získáte na www.boubelka.cz nebo na telefonním čísle 737 403 001.

Den Boubelky se koná na těchto místech ČR:

Brno: Hotel Slovan – Kongresový sál , Lidická 23

České Budějovice: Kulturní dům Metropol - Respirium, 1 patro, Senovážné nám. 2

Děčín: SOŠ technická a SOU dopravní a strojírenské - učebna, Dělnická 15, Děčín VI.

Kroměříž: OD Štrof, Vodní 52

Liberec: Základní škola , tělocvična, Na Žižkově 9, Liberec 6

Pardubice: Kulturní dům Dukla - Malý sál, Gorkého 2573, Plzeň: Divadlo Čas - foyer, Nám. Republiky 28

Poděbrady: Hotel Bellevue, Noční klub, T. G. Masaryka 654/III.

Praha: Základní škola, Mikulandská 5, Praha 1

Olomouc: Sportovní hala Univerzity Palackého - učebna č. 62, U sportovní haly 2

Ostrava: Dům techniky Ostrava - Malý sál, Mariánské nám. 480/5, Ostrava - Mariánské Hory

Zlín: Integrovaná střední škola technická, Nad Ovčírnou 2528.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006