O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Do Varů i s vozíkem

autor : Redakce , vydáno : 28. 05. 2005

V rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary proběhne už pátý rok projekt Kino bez bariér, jehož partnerem je společnost Philip Morris ČR a.s. Cílem projektu je prostřednictvím asistenčního a informačního servisu zjednodušit návštěvu festivalu tělesně postiženým.

Vozíčkáři mohou také využít například bezplatnou dopravu ve speciálně upravených mikrobusech v Karlových Varech a okolí, volné vstupenky do bezbariérových sálů, nebo již zmiňovanou asistenční a informační službu. Více informací lze nalézt na webových stránkách www.kinobezbarier.cz .

Tělesně postižení, kteří mají zájem o návštěvu Karlovarského festivalu, si mohou veškeré podmínky dojednat již s předstihem. Stačí kontaktovat centrum projektu Kino bez bariér na emailové adrese kbb@kviff.com, nebo prostřednictvím telefonu na čísle 221 411 068. Služby Kina bez bariér lze zajistit i bez předchozího ohlášení, přímo na místě. Také letos má projekt patrony z řad známých osobností jako je například sportovec Martin Kovář nebo herec Jan Potměšil.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006