O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Festival muzejních nocí

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 28. 05. 2005

Netradiční prohlídky muzeí a galerií čekají na návštěvníky na přelomu května a června v rámci tzv. Festivalu muzejních nocí.

Celkem 136 muzeí a galerií z celé země připravilo 75 zajímavých akcí, které slibují jedinečné zážitky. Festival (www.muzejninoc.cz) proběhne 20. 5.– 4. 6. a bude završen Pražskou muzejní nocí 4. 6. Jedná se o mimořádnou prezentaci kulturního dědictví v nezvyklém čase a nezvyklý způsobem. Do muzejní noci se zapojí více jak 130 institucí a přes 150 objektů. Jen v Praze bude 4. června otevřeno téměř čtyřicet muzeí a galerií, tentokrát včetně Pražského hradu či Národní galerie.

Muzea a galerie touto akcí vystupují z prezentační šedi a snaží se „rozsvítit“ města, ve kterých působí. O tom snadno přesvědčí i doprovodný program. Pro ilustraci jmenujme např. taneční vystoupení v Uměleckoprůmyslovém muzeu Praha připravené ve spolupráci s Tancem Praha, módní přehlídku v Náprstkově muzeu, koncerty v Českém muzeu hudby či loutkové představení a večer filmové archeologie v hlavní budově Národního muzea. Hlavním tématem muzejní noci v Národním muzeu pak bude připravovaná generální rekonstrukce budovy.

Příjemnou informací bezpochyby je, že vstup do všech objektů, kromě objektů magistrátu, bude zdarma.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006