O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Znovu „Spojené ostrovy“

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 29. 05. 2005

O prvním červnovém víkendu podruhé ovládne pražské ostrovy festival všech hudebních žánrů United Islands of Prague 2005. Festival navazuje na úspěch loňského nultého ročníku a aspiruje na to stát se jednou z nejprestižnějších akcí tohoto typu u nás.

Letos vybrali pořadatelé pro konání festivalu United Islands of Prague (www.unitedislands.cz) první červnový víkend v termínu 3. - 5. června. Hlavní scény budou umístěny na Žofíně, který představí jazz a vše, co s jazzem souvisí, na Střeleckém ostrově, který bude duchem etno-folkový až folklorní a na Císařské louce, která bude rocková a taneční. Doplní je program plný hudby, her a soutěží pro rodiče a děti na Dětském ostrově.

Během tří dnů se představí celkem 50 kapel z 20 zemí. Rocková scéna nabídne rockovou koncertní špičku, stejně jako neobjevené či polozapomenuté hvězdy i mladé kapely s novou energií. Hlavní hvězdou programu bude duo Will Calhoun a Dough Wimbish aneb Head Fake, dále se představí např. Skaskadéři, Vertigo, November 2nd, Kollerband, -123 minut nebo Gaia Mesiah.

Jazzová scéna se stejně jako celý festival ponese ve znamení příjemné, takřka rodinné atmosféry. Z toho plyne nezbytná přítomnost funky, hip-hop jazzu, ale i sofistikovaného pop jazzu či blues. Vyjma jmen jako Dan Bárta a Illustratosphere anebo Petr Lipa + Band, stojí za zmínku domácí kapely Vertigo quintet a ansámbl Bucinatores. Ze zahraničních hostů slibuje zážitek fyzické povahy belgický jazz-dance Moiano, acid-jazzoví tuláci z Mexika Pablo´s Majic Karpet a budapešťský soubor elektrického jazzu Jazzpression. Poslední, etno-folková scéna na Střeleckém ostrově také slibuje originální zábavu. Za všechny účinkující zmiňme např. maďarskou romskou kapelu Romanodrom a charismatického zpěváka Mojmíra Novakoviče z Chorvatska s jeho kapelou Kries.

Hlavní myšlenka festivalu stojí na spojování. Festival spojuje nejen ostrovy, ale také i hudební žánry, generace a kultury. O jednom víkendu si tak přijdou na své jak příznivci hudby rockové, folkové nebo folklorní, tak i hudby jazzové a bluesové. Prostor dává akce i stylům, které si aktuálně získávají velkou pozornost (ska, hip-hop nebo fúze taneční a rockové hudby). Sílu festivalu vidí organizátoři v širokém spektru, které díky určité autonomii každého z ostrovů zachová jednotlivým směrům jejich ohraničený prostor.

Cena permanentky na celý program festivalu je více než příznivá, činí 450 Kč (15 EUR), jednorázové vstupné je za 150 Kč (5 EUR). Lístky lze objednat přes internetový portál Ticketpro na www.ticketpro.cz.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006