O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Známe pomyslné medailisty SuperStar

autor : Vlasta Remišová , vydáno : 30. 05. 2005

V neděli 29. 5. 2005 zpívali čtyři finalisté současné písně, tedy písně staré maximálně čtyři roky. Každý volil dvě – jednu zahraniční a jednu domácí.

V úvodu jsme měli možnost vidět šílenství děvčat na autogramiádě všech finalistů druhého kola, která proběhla ve středu 25. května v pražských Butovicích. Podle médií zde omdlelo přes 60 holčiček a to i přesto, že je záchranáři kropili vodou.

Při nedělním kole soutěže Česko hledá SuperStar II. se soutěžící v medailóncích zpovídali z toho, jaké mají ze SuperStar pocity, jak se jim teď žije, v druhém medailónku prozrazovali, jaká se jim zatím zdá být popularita.

Jako první zpíval Vlasta Horváth. Prozradil, že největší kamarád v SuperStar je pro něj Ali Amiri. Vlasta si jako domácí skladbu vybral píseň Pro tebe od Lenky Dusilové. Porota nebyla příliš nadšena, a to především výběrem písně – „Tohle je, jako kdybyste si pozval Michelangella, aby Vám vymaloval koupelnu,“ shrnul Michal Horáček

Naopak třem ze čtyř porotců se líbila další Vlastova píseň, první skladba druhé poloviny večera. Píseň Can´t stop loving you Philla Collinse neoslovila pouze Ondřeje Soukupa. „Pane jo. Kluky všecky, i s tý minulý SuperStar, byste sezpíval do trenek,“ nechal se slyšet Michal Horáček a dodal, že s Vlastou by jel do Londýna představit naši novou SuperStar s velkou radostí „a eště bych Vám nes´ kufr.“

Jako druhý zpíval Petr Bende. Na SuperStar se mu zatím nejvíc líbila právě autogramiáda: „Nejvíc mě překvapí, když si chtěj holky na mě sáhnout nebo mi dát pusu.“ Jako první zazpíval píseň Robbieho Williamse Feel. Eduard Klezla se tentokrát překonal, když uznal, že Petr „měl i neuvěřitelně pěkná místa“, jen se musí více uvolnit. Ondřej Soukup přiznal Petrovi všechny atributy kvalitního zpěváka, „ale SuperStar musí člověka fascinovat, musí zírat – to se mně neděje. Já nevim, možná, že je chyba ve mně.“

Loni dělal Petr měsíc předkapelu No Name a jako poděkování si pro své druhé vystoupení vybral jejich píseň Nie alebo áno. Velkou Petrovou předností je pro Michala Horáčka to, že se nepodbízí, není na něm nic vyumělkovaného a tím působí jako živá voda.

„Vokálně se zlepšujete,“ hodnotil Eduard Klezla, „ale pěvecká prezentace je pro mě nemastná neslaná. Byl jste jako anesteziolog, který mě uspával.“

Na to reagovala Gábina Osvaldová: „Já mám právě opačný dojem. A jelikož jsme o přestávce dostali z režie pokyn, abychom byli kratší, tak já říkám: Jo!“

Třetí na řadě byl Michal Hudček. Před písní Petra Muka Když někoho máš prozradil, že během soutěže „to táhli ve třech s Petrem a Gábou.“ Pro Gábinu Osvaldovou byl zpěv pěkný, pro Michala Horáčka očekávatelný a Ondřej Soukup upozornil, že, ačkoli pěkně odzpívané, „interpretace ne úplně v pořádku – vibráto místy přecházelo v třasláto.“

V druhé polovině označila porota Michala jako zpěváka dvou tváří – „První píseň byla jak taková … místní zábava, ale tohle velmi dobře, absolutně přesvědčivě,“ chválil Ondřej Soukup. Podle Gábiny Osvaldové bylo v písni Anyone of us všechno, co k tomu patří. Naopak Eduard Klezla nebyl tolik nadšen: „Vy vždy sáhnete do osvědčeného šuplíku číslo pět, pro mě nebyl tak velký rozdíl (oproti první písni, pozn.aut.).“

Jako poslední zpívala Gába Al Dhábba. Jako zahraniční skladbu zvolila Anastaciu a její velký hit Sick and Tired a na Gábu se vesměs snesla chvála. Gába splňuje představy Gábiny Osvaldové o SuperStar, pro Ondřeje Soukupa je jediná, kdo se nějak dotýká současné populární hudby. Eduard Klezla si neodpustil příměr ke zvířátkům: „Gábinko, vy někdy dokážete zazpívat falešně jako čuňátko, ale mně to nebrání k tomu, že Vás chci slyšet znovu.“

„To je zajímavý, tohle byla druhá česká písnička kdy ste se mně líbila víc než originál; navíc Vaše čeština se dobře poslouchá,“ reagoval ihned Ondřej Soukup na Gábynino podání písně Vrať se mi zpátky Alice Springs. Poklonu složila i Gábina Osvaldová, když přiznala, že „možná bych si Vaše CDčko dala i do auta.“ Eduard Klezla si myslí, že Gába může do naší pop music přinést nový, mladý vítr.

Ani hvězdná pěchota nezahálela – zcela nová interpretace Beatlesáckého Yesterday byla zajímavá, následný Dickopříběh neměl moc daleko k originálu Michala Davida.

Na začátku vstupu druhé části večera jsme se dozvěděli, že „dva soutěžící to mají velmi těsně.“ Tupému divákovi sice nebylo řečeno co, ale průměrnému divákovi to snad došlo. A nejspíš mu také došlo, kdo že je tak těsně.

Samozřejmě jsme se dozvěděli i typy poroty – koho by oni vyřadili: ačkoli řekla „Jo!“, Gábina Osvaldová by dále nepustila Petra Bendeho. Mužská část poroty se shodla – dál by nešel Michal Hudček.

Moderátoři si ještě stihli se soutěžícími zahrát Škatulata škatulata, hejbejte se. Ty si sedni sem, ty sem, vy se vyměňte, … Na nepostupující lavici nakonec seděl Vlasta a Michal. Oba prý raději očekávali, že vypadnou. „Radši si to ordinuju vždycky, abych pak nebyl překvapenej,“ přiznal Vlasta.

V příštím, předposledním kole se budou zpívat muzikálové písně. Zazpívá si je Gába, Petr a Vlasta. S Michalem Hudček jsme se rozloučili a ten dostal pomyslnou bramborovou medaili.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006