O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Big Brother – vítěz získá 10 miliónů korun!

autor : Redakce , vydáno : 31. 05. 2005

Od dnešního dne se mohou začít hlásit soutěžící do nejpopulárnější a nejsledovanější reality show všech dob Big Brother, kterou přináší televize Nova. Česká republika bude již 33. zemí, která ji uvede. Deset dobrovolníků v ní bude žít v luxusní vile sto dní pod dohledem kamer a na výherce této televizní události čeká kromě hvězdné kariéry i úžasných 10 miliónů korun.

Od pondělí 30. května přijímá televize Nova přihlášky zájemců o účast v nejslavnější a nejsledovanější reality show všech dob Big Brother. Více informací a přihlašovací formulář bude k dispozici na stránkách www.nova.cz., kde bude možné se on-line přihlásit nebo si formulář stáhnout a zaslat na adresu TV Nova. Muži a ženy, jimž je více než 18 let, chtějí zažít neopakovatelné a vyhrát závratnou sumu, mohou začít vyplňovat. Ti, kdo nemají přístup k internetu nebo dávají přednost tradičním médiím, mohou volat na informační linku Big Brother s číslem 255 744 255 nebo najdou přihlášku od čtvrtka 2. června do soboty 4. června ve vybraných tištěných médiích. Deset zájemců, kteří projdou úspěšně castingem, čeká nejen sto dnů neopakovatelných zážitků a hvězdná kariéra, ale na nejúspěšnějšího z nich hlavně výhra 10 miliónů korun.

Big Brother v zahraničí

O jeho kvalitě a popularitě svědčí fakt, že v nadcházejících 5 měsících je nebo bude uváděn hned v 11 zemích (s Českou republikou 12 zemí). Big Brother tak prožívá další vrchol během své existence – počet zemí, kde je formát nově uváděn, stále roste, ve většině zemí bude tento rok uveden již v 5. nebo 6. sérii. V současnosti se vysílá v Rusku (1. série), Thajsku (1. série), Německu (6. série), ve Velké Británii (1. série) a Austrálii (5. série). Během léta bude uveden v USA a na Filipínách. Na podzim se objeví v Holandsku (již 5. série), Bulharsku a Chorvatsku (2. série), poprvé se objeví v Srbsku. Hned v 10 zemích byl uveden na nejsledovanější stanici na trhu, například brazilské stanici Globo TV. Zde jeho průměrná sledovanost ve všech cílových skupinách dosáhla přes 60%.

Big Brother jako multimediální projekt

Diváci mají možnost sledovat dění uvnitř vily nejen v pořadech vysílaných televizí, ale také na internetu, tištěných médiích a přes mobilní telefony. Internet také může nabízet vedle základních informací o pořadu a účastnících možnost sledovat 24 hodin denně život ve vile, chatovat s fanoušky a vyřazenými účastníky, stahovat oblíbená videa nebo fotky. Nechybí ani zasílání na mobilní telefony. V mnoha zemích k celé reality show vycházel speciální stejnojmenný magazín, nechyběly ani produkty s logem show.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006