O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Karpatské medvědy krmí čokoládou

autor : PlusPress , vydáno : 01. 06. 2005

Zhruba 600 medvědů, kteří žijí ve středorumunském pohoří Covansa, si nyní pochutnává na čokoládě. Krmelce se sladkou pochoutkou mají zabránit, aby se při hledání potravy nedobývali do selských usedlostí a neponičili čerstvě osetá pole.

"Zejména na jaře, poté, co se probudili ze zimního spánku," informuje bukurešťská agentura Mediafax, "jsou medvědi vyhladovělí a agresivní, protože v přírodě ještě nenacházejí dostatek potravy."

Proto je místní myslivecké sdružení na jaře pravidelně přikrmuje. Součástí stravy jsou i čokoládové bonbony, které jim na tuny bezplatně dodává místní výrobce cukrovinek. Velkorysé gesto se rozhodně vyplatí - zajistí firmě skvělou reklamu a navíc zbaví obyvatele regionu starostí s hladem podrážděnými medvědy.

V rumunské části Karpat žije kolem 5000 medvědů, což je nejvíc v Evropě. Kdyby jim úřady a dobrovolníci nevěnovali potřebnou péči, mohli by způsobit značné škody na majetku i na životech.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006