O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Elegance za přijatelnou cenu

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 09. 06. 2005

Společnost Siemens představila mobilní telefon C75, který je spojením elegantního designu a špičkové mobilní technologie.

Třípásmový telefon se širokým spektrem funkcí je vybaven integrovanou VGA kamerou s pětinásobným digitálním zoomem a je proto ideální pro pořízení fotografií i krátkých filmů. Malé rozměry (103 x 44 x 17 mm) a nízká hmotnost (85 gramů) činí z telefonu Siemens C75 dokonalého společníka pro každého. Fotografie či videonahrávky si lze prohlížet na 1,8 palcovém barevném TFT displeji s rozlišením 132 x 176 pixelů a 65 000 barvami. Fotografie lze dokonce přímo v telefonu upravovat za použití integrovaného editoru a při fotografování v šeru mohou uživatelé k telefonu připojit blesk IFL-600.

Siemens C75 nabízí více než jen volání. Vedle podpory multimediálních zpráv (MMS) a emailového klienta a předinstalovaných 3D her mají uživatelé k dispozici také službu instant messaging, jež umožňuje levný on-line chat. Nově přijaté zprávy se viditelně zobrazují ve standardní poštovní schránce. Telefon je vybaven integrovaným organizérem s adresářem, kalendářem a seznamem úkolů pro efektivní plánování.

Uživatelům je k dispozici celá řada praktických doplňků a originálního příslušenství Siemens: hands-free sada Headset Purestyle HHS-610 jen podtrhuje celkově elegantní dojem, který telefon vyzařuje. Pro telefonování ve voze lze využít Car Kit Easy HKP-700 s integrovaným držákem nebo Car Kit Portable HKP-500. Rovněž lze vybírat z nabídky datových kabelů, nabíječek a pouzder.

Siemens C75 bude uveden na trh v srpnu 2005 v barevných variantách „Palladium" (stříbrno-antracitová) a „Light Silver" (světle stříbrná) a „VF Pearl White“ (perleťová).

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006