O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Prázdniny ve víru hudby

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 09. 06. 2005

Přemýšlíte jak strávit prázdniny? Odpočiňte si od zkoušek, školy a všedního života ve víru hudby a tance! Z bohaté nabídky open-air festivalů si vybere příznivec každého hudebního žánru.

11. ročník letního festivalu Rock for People (www.rockforpeople.cz) proběhne 4. - 6. 7. 2005 v Českém Brodě. Festival je jednou z nejnavštěvovanějších a nejuznávanějších aktivit na české hudební scéně. Hlavní program ve čtyřech dnech na čtyřech scénách představí na 150 domácích i zahraničních účinkujících. Kromě tří živých scén bude v provozu i Global Zone, kde se představí přední DJ's. Součástí doprovodného programu budou i speciální relaxační zóny, adrenalinové sporty, stan s počítačovými hrami, internetová kavárna a další atrakce. Mezi hlavní hvězdy festivalu budou patřit Die Toten Hosen, Leningrad Cowboys, Clotaire K, US Bombs, Persiana Jones, Horkýže slíže, Divokej Bill, Chinaski, Aneta Langerová, Sunshine, Kryštof, Pražský výběr a mnozí další. Organizátoři připravují i významná zlepšení v servisu a službách. Zcela novými prvky budou např. živý internetový streaming, interaktivní chat rooms, vlastní micro stránky se zprávami, audio a video obsahem, soutěžemi a hrami. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream (www.ticketstream.cz), vstupné je 650 Kč+servisní poplatek v předprodeji, 780 Kč na místě.

Již počtvrté se v Ostravě od 8. do 10. 7. 2005 uskuteční mezinárodní hudební festival Colours of Ostrava (www.colours.cz). K jeho největším lákadlům bude patřit vystoupení „otce funku“ George Clintona a jeho kapely Parliament/Funkadelic, koncerty portugalské zpěvačky Marizy, hvězdná trojice etno-tanečních kapel z Velké Británie Asian Dub Foundation, Fun-Da-Mental, Trans-Global Underground a vystoupení kubánské kapely Septeto Nacional. Během tří dnů se představí přes 100 kapel a DJs z různých koutů světa i z České republiky. Kromě venkovních scén festival nabídne zvláštní taneční scénu a program v klubech. Jednou z novinek letošního ročníku bude festivalové kino hudebních videoklipů a filmů. Při dopravě vlakem lze využít slevu VLAK+. K ubytování slouží stanové městečko, stan si lze půjčit na místě. Třídenní permanentky jsou v prodeji v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) za 580 Kč, na místě za 650 Kč.

Nick Cave and the Bad Seeds, Apocalyptica, Dreadzone, Kosheen, Stereo MC´S, The Sisters of Mercy - to jsou hlavní hvězdy prvního ročníku open-air festivalu Love Planet (www.loveplanet.cz), který se uskuteční ve dnech 12. a 13. 8. 2005 na letištní ploše aeroklubu Tábor. Kromě dvou hlavních hudebních scén, stylově rozdělených DJských pódií, dance a hip hop stage tu bude i divadelní a filmový stan a „Extreme sport area“ s adrenalinovými sporty a exhibicemi a závody vrcholových sportovců v kategoriích skateboarding, bmx bikes a dalších. Vstupenky na festival se prodávají v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz), cena dvoudenní vstupenky je do 890 Kč v předprodeji, 990 Kč na místě.

Příznivci jazzu nebo folk a country by měli zamířit na jih. Do celého roku jsou rozloženy koncerty probíhající v rámci festivalu Jazz na konci léta, který se koná v Českém Krumlově. Zhruba každé dva týdny nabízí festival zajímavý program, víceméně v klubové podobě. V sobotu 10. 9. 2005 to budou kapely Madfingers a hlavně Yvonne Sanchez a její Latin Groove. V podobně unikátním prostředí jako Jazz na konci léta se odehrává festival Prázdniny v Telči (www.prazdninyvtelci.cz). Letos otevírá romantické město Telč svou náruč milovníkům folku a country hudby již po třiadvacáté ve dnech 29. 7. - 14. 8. 2005.

Hned dva festivaly se konají v pohádkové krajině Českého ráje (www.cesky-raj.info). Od 29. do 31. 7. je to festival Benátská noc (www.benatskanoc.cz) a od 19. do 21. 8. 2005 kultovní festival Trutnov Open Air Music Festival (www.festivaltrutnov.cz). Příznivci taneční scény a techna mohou navštívit festivaly Summer of Love (www.summeroflove.cz), Creamfields (www.creamfields.cz) a mnohé další, které lze najít např. na www.techno.cz.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas
Re: ČlánekLáďa6-. -0. 2005, 12: 0
Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006