O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dědeček automobil

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 14. 06. 2005

Pokud o příštím víkendu potkáte na silnici krasavce staršího data, pustůjte a zavzpomínejte na dobu, kdy i auta byla krásná a ještě se tolik nepospíchalo.

V letošním roce totiž uplyne 100 let od první mezinárodní výstavy automobilů, motocyklů a kol ve dvoraně Průmyslového paláce v Praze. Při této příležitosti vyhlásila Asociace Veteran Car clubů Autoklubu České republiky, Mobile muzeum ČR ve spolupráci s Inchebou Praha, spol. s r. o. letošní ročník výstavy Dědeček automobil 2005. Uskuteční se na Výstavišti Praha - Holešovice od 15. do 19. června.

Na výstavě motoristické historie se představí zhruba 150 exponátů převážně české provenience, velikánů z Čech či s českým historickým odkazem budoucnosti.

Mezi zapůjčenými skvosty bude například kolekce automobilů z dílny rodiny Porsche – rodáka z Vratislavic nad Nisou, či automobily značek Tatra a NW z muzea v Kopřivnici. Dále budou ke shlédnutí kola, motocykly a automobily značek Laurin a Klement. Zajímavostí bude replika parovozu Josefa Božka představená Pražanům před 190 lety ve Stromovce.

V neděli devatenáctého výstavu doplní závod veteránů s názvem Incheba Veteran Cup 2005, který bude součástí nulté etapy Světové Ralley FIVA Moravia. Tato světová soutěž se koná poprvé ve „východní“ Evropě.

Nechte se zlákat v polovině června touto jedinečnou akcí, která v Čechách nemá obdoby.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006