O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Novinky od Siemense

autor : Mgr. Tomáš Vladislav Novák , vydáno : 14. 06. 2005

Společnost Siemens uvádí na český trh převratnou novinku v podobě digitálního televizního přijímače s typovým označením Gigaset M740 AV.

Přístroj je vybaven dvěma tunery, díky nimž lze jeden program sledovat a současně nahrávat druhý na USB hard disk, PC nebo jinou externí jednotku. Digitální přijímač přináší veškeré standardní možnosti přijímání, nahrávání, upravování a sledování televizních programů, mezi funkcemi nechybí ani možnost sledování nahraných filmů a prohlížení fotografií z PC. Díky módu „zpožděné sledování programů“ (Time-shift TV) umožňuje Gigaset M740 AV ve spojení s USB hard diskem přerušit sledování programu a později pokračovat od místa přerušení.

Siemens také přichází na trh s EDGE modemem ES75, který je založen na modulu MC75. Díky čtyřpás-movému provedení GSM (quadband) ho lze používat ve všech světových sítích GSM. Kromě toho disponuje komu-nikačním rozhraním USB, které zajišťuje funkčnost plug & play. Tento modem je ideálním řešením pro bezdrátový přístup na internet nebo do firemní sítě.

EDGE model ES75 bude na českém trhu dostupný od 1. července 2005.

Siemens rozšiřuje i ochranu proti neautorizovanému vniknutí do mobilních telefonů a proti padělatelům příslušenství. Zavádí nový ochranný prvek proti neoprávněným zásahům do mobilních telefonů a proti padělatelům příslušenství. Od 1. července 2005 budou veškeré nové produkty z oblasti příslušenství mobilních telefonů (tj. akumulátory, nabíječky, car-kity, obaly na telefony apod.) stejně jako i přístupové body na mobilních telefonech, nutné pro servisní zásah, chráněny speciálním samolepícím destrukčním hologramem.

Hologram typu Multimatrix v sobě obsahuje více než 20 ochranných prvků a byl vyroben elektronovou litografií. Tato nová technologie zabezpečuje extrémně vysokou bezpečnost proti padělání. Spotřebiteli, který si zakoupí zboží a nebude si jist jeho původem, bude při jasné identifikaci pomáhat celá řada ochranných prvků umístěných na tomto hologramu. Nejvýznamnějším rysem je destrukční vlastnost samolepky hologramu, tj. samolepku lze nalepit pouze jednou a při jakémkoliv pokusu o odstranění či manipulaci se samolepka zničí a není možné ji znovu nalepit.

Příslušenství mobilních telefonů opatřené novým hologramem bude uvedeno na trh již v červenci, ale na českém trhu bude v této době současně dostupné i příslušenství bez hologramu, a to jak v síti prodejen mobilních operátorů, tak u autorizovaných partnerů společnosti Siemens. Od 1. července budou samolepkami ve tvaru kruhu označeny také veškeré autorizované servisní zásahy. Toto označení slouží jak pro ochranu spotřebitele, tak i servisního střediska před neoprávněným vniknutím do přístroje, při němž může dojít k poškození či zničení přístroje.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006