O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


EU určilo rok 2011 jako poslední termín, od kdy bude platit zákaz rtuťových exportů

autor : ing. Ludmila Pachtová , vydáno : 30. 06. 2005

Ministři životního prostředí z Evropské unie se v pátek (24.6.2005) shodli, že exporty toxických rtuťových substancí skončí nejpozději v roce 2010. Evropa chce také upustit od použití kovu v teploměrech a zastavit dumping nebezpečného kapalného kovu.

Rtuťová otrava může ublížit nervové soustavě, mozku a ledvinám a dokonce být příčinou smrti. Gravidním ženám se doporučuje omezit požívání ryb kvůli rtuťovému znečištění v moři. Švédsko a Dánsko požadovalo zákaz rtuťových exportů od roku 2008, ale nezískalo dost podpory. Exportní zákaz bude mít největší účinek na Španělsko, jedinou zemi v EU, kde je rtuť těžená. Rtuť má být vyřazena ze zubního lékařství a z kosmetiky.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006