O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Světová banka může podpořit klimatické plány G8

autor : ing. Ludmila Pachtová , vydáno : 02. 07. 2005

Ministři financí G8 (Spojené státy, Japonsko, Německo, Británie, Francie, Itálie, Kanada a Rusko) 11.6.2005 naléhali na Světovou banku, aby udělala návrhy na svých valných hromadách, které budou povzbuzovat cenově investice do energetické infrastruktury, produkující nižší emise, zejména dioxid uhlíku.

Světová banka může reagovat na volání skupiny osmi bohatých národů po plánech na povzbuzení investic do energetické infrastruktury, která bude více šetrná k životnímu prostředí, sděluje úředník. Ken Newcombe, starší poradce pro trvale udržitelný rozvoj ze Světové banky, sdělil, že banka by mohla připravit finanční návrhy pro takové investice do září, kdy Světová banka a Mezinárodní měnový fond konají své valné hromady. "Jsem potěšen pozváním z G8. Myslím si, že vyhlídky jsou dobré a my můžeme jistě učinit první krok na valných hromadách, " dodává Newcombe, který ovládal světový bankovní „uhlíkový“ finanční obchod za posledních pět let.

Britský ministerský předseda Tony Blair argumentoval, že s globálním oteplováním souvisí stoupání hladiny moře, zvýšení výkyvů mezi suchem a záplavami, že jde o hrozbu pro životy milionů lidí ze světově nejchudších zemi, Jde o klíčový cíl pro rok 2005, kterým by se mělo zabývat předsednictvo G8.

Newcombe řekl, že zájmu o investování do čistější energie by prospělo povzbuzení v rozvojových zemích, kde emise ze skleníkových plynů dohoní země z industrializovaného světa během několika dekád. "Výzva tedy zní, zabezpečit vnímavost k těmto druhům investic na druhé straně, ve významnějších industrializujících se ekonomikách rozvojového světa"

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006