O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Prevence rakoviny prsu v Anglii

autor : ing. Ludmila Pachtová , vydáno : 03. 07. 2005

Podle červnového Londýnského průzkumu, každá pátá žena uvažuje, nemají-li být obě jejich prsa odstraněna, aby se zredukovaly šance na vývoj rakoviny.

Více než 1500 žen z celého světa bylo na pochybách, co by volili, kdyby jim bylo řečeno, že se nacházejí ve vysokém riziku onemocnění. "To je vzácné zjištění, že jsou ženy ochotny podstoupit dvojitou amputaci prsu z preventivních důvodů a jako volbu v rodinách s generační anamnézou rakoviny prsu, " řekla Dr Lesley Walker, provádějící charitativní výzkum rakoviny v Británii.

Každý rok více než milion žen je celosvětově diagnostikováno na onemocnění rakovinou prsu. To odpovídá 10% ze všech rakovinových onemocnění a podílu 23% výskytu rakoviny u žen.

Do výzkumu mínění byly zapojeny ženy z Austrálie, Belgie, Brazílie, Německa, Itálie a Británie. Rizikové faktory pro rozvoj nemoci jsou anamnéza rakoviny prsu v rodině, brzká puberta, pozdní menopausa, obezita a bezdětnost. V Británii má strach z onemocnění asi 60% žen.

Výzkum rakoviny v Británii pokračuje, získávají se data od 6000 žen v menopause a sleduje se, zda léky Anastrozole, nebo Arimidex vyráběný firmou Astra Zeneca Plc, mohou předejít onemocnění. Lék pracuje na zastavení produkce ženského hormonového estrogenu který je považován za důležitou příčinu nemoci. "U více jak 30000 žen v Británii je každým rokem diagnostikován vznik rakoviny prsu v menopause. Hledáme proto efektivní způsob předcházení onemocnění, " řekl profesor Jack Cuzick, z Institutu výzkumu rakoviny v Británii, vedoucí výzkumné skupiny.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006