O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Jakub Kuba vydává desku Mezi nebem a peklem

autor : Adam Černý , vydáno : 05. 07. 2005

PRAHA (PLUS) - Jakub Kuba, tvořící s Petrou Kruntorádovou moderátorskou dvojici ve Snídani s Novou, vydává své první album pod názvem Mezi nebem a peklem. Podobně podle jeho postřehů někdy vypadá i natáčení novácké Snídaně.

PRAHA (PLUS) - Jakub Kuba, tvořící s Petrou Kruntorádovou moderátorskou dvojici ve Snídani s Novou, vydává své první album pod názvem Mezi nebem a peklem. Podobně podle jeho postřehů někdy vypadá i natáčení novácké Snídaně.

Na české hudební scéně není Jakub žádným nováčkem. Působí jako zpěvák v revivalové kapele STING REVIVAL PRAHA, která vznikla kolem něj a dalších muzikantů z pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka. Po zkušenostech s  vydáním nové desky vidí kariéru začínajícího muzikanta jako velmi trnitou. "CD vychází v půlce srpna," řekl Jakub Kuba. "Jmenuje se podle jedné písničky a taky trochu podle toho, jak se právě cítím. Buď se mi podaří všechno, co chci, nebo skončím špatně," dodává Jakub Kuba, který hodnotí celý proces vedoucí k vydání desky jako velmi trnitý. "Ačkoli dělám v médiích a mám řadu kontaktů, tak jsem měl strašný problém sehnat vydavatele a vůbec někoho, kdo je ochoten vsadit na něčí prvotinu," přiznává Kuba. Naštěstí se na vzniku desky výrazně podílel Jarda Helešic, bývalý člen Support Lesbiens, který se ujal produkce. Rockpopovou kytarovou desku lze přirovnat i k Chinaski nebo Lucii.

Ve Snídani si s Petrou Kruntorádovou rozumí "Ve Snídani moderuji každý čtvrtek společně s Petrou Kruntorádovou, se kterou si báječně rozumím. Jsme vzájemně vyvážená dvojice - já jsem takový prudič, který to žene dopředu, kdežto Peťa je naopak splachovací a drží mě zpátky. Doufám, že už nebude mít další děti, protože už tak toho má hodně a nerad bych o ni jako o kolegyni přišel," směje se Kuba. Jen ho mrzí, že je na obrazovce vidět jen jednou týdně. "Zdá se mi to sice málo, ale TV Nova má zásadu, že každý den v týdnu bude jiná dvojice, tak se nedá nic dělat," říká Jakub Kuba, který prozradil na svoji úterní kolegyni Kateřinu Hrachovcovou několik přeřeků a úletů.

Expert na trapasy je Katka Hrachovcová Kateřina úplně vykolejila Davida Hufa, mistra světa ve sportovním aerobiku, tím, že řekla, "že prdí". Dalšímu hostovi, náčelníkovi generálního štábu Armády ČR řekla do vysílání, že má rozepnutý poklopec. Jednou uprostřed rozhovoru plácla Katka svého kolegu Vítka Havliše po rameni, řekla "máš babu", a utekla ze studia. "Perličky si užijeme i s hosty, kteří si s sebou přivedou zvířátka. Vzpomínám si na návštěvu ředitele pražské ZOO Petra Fejka, který si přinesl s sebou sovu. Měl ji na ruce a tvrdil, že během rozhovoru neuletí, že je klidná. Místo toho sova nedělala celou dobu vysílání nic jiného, než že kroužila po studiu. No a taky jsem si povídal se psy. Byli to vítězové psí soutěže psí agility, začali na mě štěkat, tak jsem na ně štěkal taky, a docela dobře jsme si popovídali," s úsměvem zavzpomínal Jakub Kuba.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006