O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kam na dovolenou? Na Malorku s Happylandem!

autor : Adam Černý , vydáno : 11. 07. 2005

MALLORCA (Plus/K) - Díky tomu, že španělská Mallorca, v českém přepisu Malorka, je ostrov, lze ji v mnoha ohledech označit za výjimečnou. Rozhodně není fádní. Přestože její území není právě rozlehlé, nabízí návštěvníkům ledacos, ať už jde o krajinu, kulturní i historické dědictví nebo o zařízení sloužící k využití volného času. Její pláže a slunečné počasí jsou pro turisty zárukou, že nebudou na své dovolené zklamáni.

MALLORCA (Plus/K) -Díky tomu, že španělská Mallorca, v českém přepisu Malorka, je ostrov, lze ji v mnoha ohledech označit za výjimečnou. Rozhodně není fádní. Přestože její území není právě rozlehlé, nabízí návštěvníkům ledacos, ať už jde o krajinu, kulturní i historické dědictví nebo o zařízení sloužící k využití volného času. Její pláže a slunečné počasí jsou pro turisty zárukou, že nebudou na své dovolené zklamáni.

Malorka se již před časem stala oblíbenou turistickou destinací pro celou Evropu. Její návštěvníci přesto nemusí mít pocit, že jsou součástí masového turistického průmyslu, a domů si odvážejí jedinečné zážitky.

Na začátku 21. století se turistické kanceláře a provozovatelé hotelů zaměřují na služby, které poskytnou klientům v době globalizace možnost objevovat jedinečný charakter lidových tradic, místní kuchyně, autentického folklóru, zvláštnosti krajiny a přírody, neopakovatelnou historii starobylých míst a ozvěny této historie v dílech místních řemeslníků a umělců. Právě takový styl letní dovolené nabízí pražská cestovní kancelář Happyland **(****www.happy-land.cz** **),** s níž se dostanete až na místa, která byste sami těžko hledali. Vrátíte se v čase při návštěvě historického statku utopeného v zeleni mezi kopci, uvidíte pomerančové háje se zářícími oranžovými plody, překvapí vás majestátné bílé hory tyčící se nad mořskou hladinou, z jejichž vrcholků lze dohlédnout až na španělskou pevninu. Po prohlídce gotických památek malebných měst si odpočinete v některé z útulných kaváren nebo restaurací. A pokud se rozhodnete, že chcete jenom lenošit, stačí sejít z hotelového pokoje k některému z bazénů nebo na písčitou pláž,

která je od hotelu doslova pár kroků, a oddávat se sladkému nicnedělání. Přitom můžete všechny starosti všedních dnů hodit za hlavu, protože o vás bude postaráno na nejvyšší úrovni ve čtyř i pětihvězdičkových hotelích. Až se budete vracet domů, zažijete příjemný pocit, že jste kromě nové energie načerpali i spoustu příjemných a obohacujících zážitků. Pokud se rozhodnete strávit letošní dovolenou aktivně a zároveň si odpočinout, bude pro vás Malorka tím správným cílem.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006