O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


James Bond předstihl Harryho Pottera

autor : PlusPress , vydáno : 19. 07. 2005

Zatímco mezi filmaři stále probíhají vzrušené diskuse o tom, kdo vlastně ztělesní po Pierce Brosnanovi postavu Jamese Bonda, na knižním trhu se úspěšně prosazuje nový román o dobrodružstvích legendárního agenta 007.

Jeho autorem je známý britský scenárista a autor detektivek Charlie Higson, který tímto dílem navazuje na literární odkaz Iana Fleminga, jenž nezničitelného špiona ve službách Jejího britského Veličenstva stvořil přesně před 53 lety. V románu nazvaném SilverFin popisuje Higson příhody třináctiletého Bonda, který se jako žák internátní školy snaží vyřešit záhadné zmizení vesnického chlapce na Skotské vysočině.

Román je první části pentalogie, kterou o dětství Jamese Bonda připravuje londýnské nakladatelství Penguin Books. Během úvodních tří měsíců se ho prodalo na 50 tisíc exemplářů. Je to víc výtisků, než kolik se za stejnou dobu podařilo prodat exemplářů první knihy o dobrodružstvích čarodějnického učně Harry Pottera.

Mary-Kate Olsenová skončila v rauši

Osudnou se pro Mary-Kate Olsenovou (19) stala návštěva vystoupení, který hudební skupina Oasis uspořádala na závěr koncertního turné po USA. Po jeho skončení sice sebevědomě a na vlastních nohou vešla do šatny bratrů Gallagherových, aby je pozdravila, ven však musela být vyvlečena tělesným strážcem.

Co se za zavřenými dveřmi odehrálo, nechce nikdo z účastníků prozradit. „Viděl jsem, jak obrovský bodyguard vleče bezvládnou Mary-Kate po chodbě, nakládá ji do služebního výtahu, aby ji posléze ukryl před zvědavci na toaletě určené VIP návštěvníkům koncertu,“ líčí příhodu jeden z očitých svědků. Další naznačují, že z ní táhl alkohol, případně spekulují, že zkonzumovala některou z takřečených diskodrog.

„Vůbec nic se nestalo a celá historka je smyšlená,“ tvrdí mluvčí Mary-Kate a Ashley Olsenových, nejpopulárnějších a finančně nejúspěšnějších amerických dvojčat, která si vydělala milionové jmění tím, že od 80. let ztělesňují ve filmech a reklamních spotech příkladná a světským svodům nepodléhající dívky. Jenže… Už loni, když se Mary-Kate nechala hospitalizovat s údajnými žaludečními potížemi, proskočily v tisku spekulace o tom, že její zdravotní problémy jsou zásadnějšího rázu.

Článek zprostředkovala agentura PlusPress.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006