O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Pan a paní Smithovi

autor : Michaela Mazancová , vydáno : 01. 08. 2005

Doug Liman natočil stodvacetiminutovou akční komedii, při které se vám dostane jak potřebná dávka napětí a akce tak vtip a romantika. Má to spád, má to děj (i když dopředu předvídatelný), a hlavně, má to Angelinu Jolie a Brada Pitta.

Pan a paní Smithovi žijí v poklidném manželském životě, seznámili se před pěti nebo šesti lety v Kolimbii. Teď sedí v manželské poradně. Jejich počáteční vášeň zmizela. Manželství.

Oba jsou tajnými agenty, nájemnými zabijáky (a ne ledajakými, jsou to prvotřídní zabijácká esa), jediný háček je v tom, že to o sobě navzájem neví.

Jejich organice jim umožňují takové krytí, že ani jeden o druhém nemá ani to nejmenší tušení, že by snad dělal něco jiného, než mu celé manželství tvrdí.

Jejich dům, který je opravdu hodně luxusní, je protkán několika skrýšemi, o kterých ten druhý neví, a poskytuje tak nepřeberné množství skrýší pro jejich zásoby zbraní. Johnovi slouží jako sklad sklep, Jane má troubu…

Skvělým oživením jejich umírajícího vztahu je tedy zjištění, že jejich drahá polovička dokáže s granáty, noži, samopaly a jinými střelnými zbraněmi zacházet stejně dobře, jako oni sami.

To zjistí v momentě, kdy se ocitnou na stejné zabijácké akci. Ovšem proti sobě.

Pan a paní Smithovi jsou opravdu dobrým oddechovým filmem. Od obsazení Pitt – Jolie se dá čekat hodně a moje očekávání opravdu splnili. Na plátně to mezi nimi příjemně jiskří, jejich vzájemné dialogy jsou vtipné, svižné a nenucené.

Ve filmu je akce od začátku až do konce, je protkán humorem, ironií i romantikou.

Jednoduše, bude vás to bavit.

Autorka je šéfredaktorkou O Životě.cz.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006