O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Zatím dobrý

autor : Ladislav Kirilenko , vydáno : 07. 08. 2005

Literární cenu Magnesia Litera získal román Jana Nováka Zatím dobrý s podtitulem Mašínovi a největší příběh studené války

V nedávné době byli bratři Mašínové vyznamenáni jejich vyznamenání je kanadské. V České republice btarři Mašínové stále ještě vzbuzují emoce převážně nepřátelské. Autor viditelně fandí svým hrdinům a kontroverzní činy hodnotí jako nutnost a také s obdivem. Emigrant píše o emigrantech. Antikomunista píše o antikomunistech. Zdá se, že všechny tyto aspekty se v takřka v 800 stránkové knize promítají. Autor vzpomíná také otce Mašínových, který byl in memoriam povýšen do hodnosti generála letos v květnu. Výchova otce, hrdiny románu silně ovlivnila. Autor si velmi podrobně všímá rodinného zázemí a také celé odbojové skupiny. Mašínové svou válku vyhráli, říká autor v jednom rozhovoru. Byla to epizoda v celé studené válce, která trvala více než 50 let.Epizoda hrdinská, ale krvavá.Stálo to vítězství za to?

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006