O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


PHIL COLLINS v Praze!

autor : Redakce , vydáno : 05. 10. 2005

Konečně se fanoušci Phila Collinse dočkají a mohou si svého oblíbence užít naživo. Phil Collins totiž vystoupí 24. a 25.10. v Praze!

Phil Collins patří již více než tři desetiletí mezi světovou hudební elitu. Po odchodu Petera Gabriela z legendárních Genesis přijal k pozici bubeníka v kapele i roli zpěváka, a navíc paralelně začal točit svá první sólová alba. Momentálně se již několik let věnuje pouze vlastní hudební kariéře, ale zároveň hostuje na mnoha projektech svých kolegů z hudebního světa. Poslední řadové album Phila Collinse vyšlo v roce 2002 pod názvem Testify a jeho prodej v České republice dosáhl platinového ocenění. V září loňského roku přišla na řadu kompilace "Love Songs: A Compilation… Old and New" a najdeme na ní například jeho slavné hity jako "One More Night", "Against All Odds", "Groovy Kind of Love", "Separate Lives", "Two Hearts" a další. A jak sám název napovídá, dostane zde prostor i několik novějších skladeb z Philova repertoáru, včetně jedné novinky v podobě aktuálního singlu "Tearin & Breakin". Phil sice v poslední době kráčel po poněkud odlišných hudebních cestách, jak se svým slavným big bandovým projektem, tak jako autor filmové hudby. Například za hudbu k nové verzi Tarzana, získal Oskara, Zlatý Glóbus a Grammy. Se svými posledními alby se ovšem navrací do království vyzrálého popu.. Pokud hledáte bezchybné kompozice a texty nabité dospělými emocemi, nemusíte již dál hledat. Phil je vaším člověkem. Dokazuje to i na svých koncertech, které jsou pokaždé nabité energií a muzikantstvím. České publikum se o tom mohlo přesvědčit již v prosinci roku 1997, kdy nadšení ve vyprodané sportovní hale nebralo konce. Není pochyb, že na podzim tomu nebude jinak!

PHIL COLLINS

24.10.2005, 20:00 - Sazka Arena, Praha - stani 1050, 1250 sezeni 1100 - 1600

25.10.2005, 20:00 - Sazka Arena, Praha - 1050 - 1600,- Kč

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006