O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Bude se natáčet Madagaskar 2

autor : Redakce , vydáno : 14. 10. 2005

Společnost DreamWorks Animation zahájila přípravy na natáčení pokračování úspěšné animované komedie Madagaskar. Ta v současné době v tržbách celosvětově překročila hranici 500 miliónů dolarů (v Česku v tuto chvíli vydělala 25,5 miliónů korun a má na svém kontě bezmála 260 000 diváků), což z ní dělá po Shrekovi 2 nejúspěšnější film v dosavadní historii společnosti.

Glórie) a David Schwimmer (žirafa Melman). V našich kinech bude film s velkou pravděpodobností znovu uveden dabovaný. Za režii budou opět zodpovědní Eric Darnell a Tom McGrath.

“Díky obrovskému úspěchu filmu, potenciálu vyprávět další příběhy a obrovské popularitě jeho postav jsme se rozhodli natočit pokračování. V kinech by se mělo objevit v roce 2008.

Aby čekání druhý díl nebylo tak dlouhé, vznikl ve studiích DreamWorks desetiminutový krátký film Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise. Ten se od 20. října objeví v kinech jako předfilm animované komedie Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006