O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


TV Nova nesouhlasí s rozhodnutím

autor : Redakce , vydáno : 15. 10. 2005

Televize Nova nesouhlasí s rozsudkem Městského soudu o odškodnění soutěžícího v pořadu „Chcete být milionářem?“. Soud totiž nevzal v potaz všechny důkazy, které televize předložila. Jednalo se zejména o posudky mezinárodně uznávaného experta Prof. Avv. Giovanni Diurniho, vyjádření pana Karla Kořínka a originály antických prací – především dílo Flavia Renata ze 4. st. před Kristem.

Všechny tyto důkazy potvrzují, že televize Nova v soutěži „Chcete být milionářem?“ postupovala správně a odpověď na otázku „Jak se ve starořímském vojsku nazýval vojenský oddíl o 120 – 150 mužích?“, která byla v soutěži panu Lupoměskému položena, je „manipul“, nikoliv „centurie“, jak uvedl soutěžící. Dle názoru soudu nebylo zmíněné důkazy potřebné provádět.

Televize Nova proto nyní vyčká doručení písemného vyhotovení rozsudku a poté využije všech zákonných prostředků, aby tento rozsudek zvrátila.

Tisková zpráva TV NOVA

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006