O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Dvakrát Sto zvířat. Každý den jinak

autor : Redakce , vydáno : 16. 10. 2005

Skupina Sto zvířat působí na naší hudební scéně již 15 let. Za tuto dobu existence stihla objet slušnou řádku českých, evropských i amerických klubů, ztvárnila sama sebe v televizním dokumentu (Divná čtvrť režiséra Ivana Tatíčka), vydala pět alb, vyrobila deset videoklipů, natáčela pro Českou televizi a bavila publikum mystifikačními scénkami a performancemi.

Přestože ze základního obsazení působí v dnes desetičlenné kapele už jen trojice muzikantů (Jan Kalina, Tomáš Belko a zpěvačka Jana Jelínková), její silné autorské zázemí je stále její největší předností. Rytmické, černým humorem opatřené texty saxofonisty Tomáše Belka zhudebňují bubeník Jan Kalina nebo zpěvák a kytarista Petr Ostrouchov.

Vrcholem letošní vydařené koncertní sezóny, během níž Sto zvířat po všech koutech naší vlasti představilo loňské úspěšné album Nikdy nic nebylo, bude listopadový dvojkoncert v pražském Paláci Akropolis. Kapela si pozvala zpívající hosty, kteří jsou blízcí jejím srdcím.

Na každém ze dvou koncertů vystoupí jiní hosté, kteří zazpívají se Sto zvířaty některé své skladby ve skočné zvířecí cover-verzi nebo uchopí po svém skladbu Sto zvířat. Nebo obojí. Kapela navíc opráší některé ze svých starších kousků. Program bude tedy velice pestrý. Celá akce nebude mít povahu „dvakrát tentýž koncert“, ale naopak: oba koncerty se budou dost lišit.

A kdo si přijde do Akropole 27. a 28. listopadu se Zvířaty zazpívat? Budou to Marek Eben, David Koller, Lenka Dusilová, Miro Žbirka, Matěj a Honza Homolovi ze skupiny Wohnout, Jarda Svoboda z Trabandu, Saša Langošová z November 2nd a Marka Rybin zastupující Gaia Mesiah. Na seznamu hostů nechybí ani Daniel Hůlka, který si s kapelou zazpíval na jejich albu „Ty vole, na základní škole“, přední česká houslistka Gabriela Demeterová anebo Pavel Bobek, který už byl hostem na koncertě u příležitosti desátých narozenin kapely v roce 2000.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006