O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Historicky první MISS ORIENT 2005 je z Lokte!

autor : Redakce , vydáno : 07. 11. 2005

V sobotu 5.11.2005 večer se kulturní dům na pražském sídlišti Prosek proměnil v tajemný palác v Orientu a společné úvodní vystoupení 10 finalistek přeneslo všech 500 diváků v sále do pohádkového světa orientálních tanečnic. V první části večera zatančily finalistky povinnou choreografii, která ukázala, že každá z tanečnic má svůj osobitý styl. Závěr patřil vyhlášení MISS ORIENT INTERNET 2005. Titul získala Miluše Sýkorová z Prahy, která získala více jak třetinu z 1680 poslaných hlasů v anketě vyhlášené na web stránkách soutěže.

Vítězku dekoroval ing. Tomáš Schel - jednatel pořadatele soutěže ALLSTAR GROUP s.r.o.

Druhá část večera byla vyvrcholením celé přehlídky. Po krátkém rozhovoru s moderátorem večera Janem Adámkem následoval volný tanec. Deset individuálních vystoupení ukázalo orientální tanec v jeho rozmanitosti a dalo vyniknout osobité kráse jednotlivých tanečnic. Závěr patřil vyhlášení speciální ceny, kterou udělil umělecký garant soutěže Centrum Orientálního Tance pod názvem MISS ORIENT TALENT 2005, a získala ho Tereza Blažková z Plzně, které korunku a šerpu předal Ali Amiri.

Zatímco diváci v sále volili v průběhu večera svoji favoritku, měla porota v poslední přestávce plné ruce práce. Zvolit 3 nejlepší tanečnice byl opravdu oříšek a úkol velmi těžký i pro odbornou část poroty.

Poslední část večera zahájilo vystoupení skupiny TiDiTaDe a vyhlášení MISS ORIENT SYMPATIE, kterou si zvolili sami diváci v sále. Titul získala Miroslava Gebouská z Lokte, které korunku předal obchodní ředitel BC Media Michal Šípek.

Finálový večer, který zakončil historicky první ročník soutěže o titul MISS ORIENT 2005, vyvrcholil vyhlašováním 2.viceMISS ORIENT 2005, kterou se stala Tereza Blažková z Plzně. Korunku a šerpu předala Karolina Idrisová z Centra Orientálního Tance. Titul 1.viceMISS ORIENT 2005 převzala Pavla Vamberová z Plzně, které korunku a šerpu předal prof. Karel Basák, pedagog DAMU.

Historicky první titul MISS ORIENT 2005 získala, ve shodě s diváky v sále, Miroslava Gebouská z Lokte. Korunku a šerpu převzala z rukou paní Zuzany Paroubkové.

Porota rozhodovala ve složení Zuzana Paroubková, manželka předsedy vlády ČR, Zahra - orientální tanečnice z Mnichova, Ali Amiri - finalista soutěže SuperStar, Radim Králík - jednatel spol. BAKERO, Michal Mach – tanečník a lektor orientálního tance, Karolina Idrisová - tanečnice a lektorka orientálního tance, Karel Basák – profesor DAMU, Michal Šípek – obchodní ředitel firmy BC media, Martin Vlasta – osobní tajemník premiéra.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006