O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Müllerovy hity hrají největší světoví hudebníci

autor : Redakce , vydáno : 09. 11. 2005

Omar Hakim, Hiram Bullock, Will Lee, Mike Caffrey a Clifford Carter. Slavná jména, která jsou v hudebním světě pojmem. Ty všechny bude 9. prosince od 20:00 hodin hostit T-Mobile Arena. Tato elitní sestava amerických muzikantů totiž přijala pozvání Richarda Müllera, kterému přijedou zahrát na jeho koncerty. Před vyvrcholením v pražské T-Mobile Areně se uskuteční koncerty nejdříve na Slovensku (5. 12. v Košicích, 6. 12. v Prešově a 7. 12. v Bratislavě).

Koncert bude ochutnávkou z nového Müllerova alba „44“ a ti, kdo je ještě neznají, se budou moci díky pěti písním přesvědčit o jeho kvalitách. Chybět samozřejmě nebudou ani největší zpěvákovy hity z dřívějška: kotel bude jistě vřít při hitech jako Po schodoch, Nebude to také ľahké, Kníže Rohan anebo se něžně kolébat při singlu Nahý II.

Müllera a elitní hudebníky doplní ještě i tříčlenný pěvecký sbor (dvě zpěvačky, jeden zpěvák). Chybět nebude kvalitní zvuková a světelná aparatura, včetně projekce na velká plátna.

Je tedy zřejmé, že Praha bude svědkem velkolepé podívané, ale hlavně nezapomenutelné hudební show.

S prvními třemi muzikanty ze sestavy nahrával Richard Müller letos v květnu v newyorském nahrávacím studiu Monster Islands své poslední album „44“.

Bubeník Omar Hakim je zřejmě jediný hudebník, který může říci, že hrál na bicí pro Davida Bowieho, Madonnu, Stinga i Milese Davise.

Kytarista Hiram Bullock je řazen mezi současné nejlepší hráče na elektrickou kytaru. Spolupracoval s řadou muzikantských celebrit, včetně jazzového krále Milese Davise, ale také se Stingem, Ericem Claptonem, Paulem Simonem, Barbrou Streisand a mnohými dalšími.

Baskytarista Will Lee nahrával s velkým počtem skvělých umělců, jako jsou David Sanborn, Boz Scaggs, Carly Simon, Frank Sinatra, Spyro Gyra, Ringo Starr, Ray Charles, Bee Gees, James Brown, Barbra Streisand nebo Kool and the Gang.

Clifforda Cartera znají popoví fanoušci jako dlouholetého klávesistu zpěváka, skladatele a kytaristy Jamese Taylora anebo z alb Roda Stewarta, Carly Simon či Roseanne Cash. Ale i ze spolupráce na jazzových albech takových velikánů, jako jsou Yusef Lateef, Hank Crawford, George Benson, Eddie Palmieri, Herbie Mann nebo Don Cherry.

Slavné muzikanty doplní ještě Mike Caffrey (kytara) ze studia Monster Island z New Yorku, kde se natáčelo album „44“. Dalším hudebníkem, který se objeví na pódiu jako host, bude producent alba Henrich Leško.

Američtí hudebníci přiletí na Slovensko už 1. prosince a tři dny budou zkoušet. Od 5. do 7. prosince postupně odehrají tři koncerty, v případě zájmu ale možná uspořádají ještě jeden. Poté odletí do Prahy, kterou si podle svých vlastních slov chtějí pořádně prohlédnout, možná tedy i prodlouží původně plánovaný pobyt.

Vstupenky na pražský koncert jsou k dostání výhradně v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz).

Ceník vstupenek:

• tribuny: 390,- Kč

• plocha k stání (sektor před pódiem): 444,- Kč /omezená kapacita/

• plocha k stání (sektor v zadní části): 320,- Kč

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006