O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Soutěžte s námi

autor : Redakce , vydáno : 09. 11. 2005

V Životě vás čeká ještě hodně překvapení! Některá jsou smutná, jiná veselá. My máme zájem o ta veselá! Pošlete nám do poloviny prosince vtipný obrázek z vašeho fotoalba a soutěžte tak s námi o nejvtipnější fotografii.

Zašlete nám na email soutez@ozivote.cz do 15.12.2005 fotografii, která je vtipná a zachycuje Život v jedné z jeho úsměvných částí. Nejvtipnější fotografie odměníme!

Ceny, které můžete vyhrát:

4 x nové CD Mekyho Žbirky Dúhy

Deska byla natáčena v pěti studiích, spolupracovalo na ní hned několik "osvědčených" producentů od Honzy Horáčka a Aleše Zenkla až po Davida Kollera a Jana P. Muchowa.

Deska obsahuje rovněž dva duety. Tím prvním bude společná píseň "Někdy stačí dát jen dech" (Ordinace v růžové zahradě) s Ivou Frühlingovou a druhým pak titulní píseň seriálu TV Markíza natočený s Marikou Gombitovou.

Tracklist: Niečo vymyslím, Kráľovná rannej krásy, Někdy stačí dát jen dech, Smútok, Už viem, Láskoliek, Mne sa páči, Domino, Čaj o piatej, Dúhy, Watch you sleep, Stále idem za tebou, Dievča mojich snov, Popolavá, Tajnosľubná, You´re not around, Někdy stačí dát jen dech (TV edit), Kráľovná rannej krásy (Radio edit)

Knihu Mrtví v člunu od Hehhinga Hankella, nositele ceny Švédské akademie pro kriminální literaturu.

Jednoho zimního rána zanese příliv k jižnímu pobřeží Švédska záchranný člun. Na jeho dně leží dva mrtví muži, zastřelení jedinou ranou do srdce.

Odkud člun připlul? Kdo jsou ti mrtví? A kdo je zastřelil způsobem, který spíše připomíná popravu? Případu se ujímá komisař Wallander z ystadské policie, který se musí vydat pro odpovědi až do vzdálené Rigy. Tam se však z lovce stává sám kořistí…

3 x Trička a propisky z pořadu Na stojáka (HBO)

Bude tomu zanedlouho rok, kdy filmový kanál HBO ve spolupráci s produkční společností Total HelpArt (T.H.A.) Ondřeje Trojana prožíval napětí při prvních natáčecích dnech nového televizního žánru stand up comedy Na Stojáka. Před publikem se tehdy objevily známé tváře z řad českých herců a bavičů. Vzniklo šest dílů „Stojáka“, které HBO začalo vysílat loni před Vánocemi. Pořad se divákům velmi zalíbil, a tak netrvalo dlouho a tvůrci přišli s nápadem dát šanci i dosud neobjeveným talentům „z ulice“. Po počátečních rozpacích se kvalita soutěžících během konkurzů rychle zvyšovala. Výsledkem byly natočené nové díly pořadu a šťastní výherci, kteří tím možná získají i vstupenku do českého showbyznysu.

2 x Knihy Narnie - Lev, čarodějnice a skříň

Čtyři sourozenci projdou tajemnou skříní a ocitnou se v Narnii - v zemi, kde žijí mluvící zvířata a kterou ovládá zlá Bílá čarodějnice.

Za ceny věnované do soutěže děkujeme : Nakladatelství Fragment a Motto; a společnosti 2Media.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006