O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Fresh Film Fest uzavřel soutěž

autor : Redakce , vydáno : 10. 11. 2005

V rámci programu letošního ročníku festivalu Famufest 2005 byla uzavřena soutěž Film Reflection – filmařská sekce, kterou vyhlásil v rámci svého doprovodného programu Fresh Film Fest. „Vzhledem k tomu, že na závěrečném večeru Fresh Film Festu v Karlových Varech se porota rozhodla cenu ve filmařské sekci neudělit, bylo nutné finále zopakovat.

Hlavní porota festivalu FamuFest 2005, která byla složená z filmových profesionálů včele s režisérem a scenáristou Františkem Filipem, vybírala vítěze mezi třemi finalisty na základě jejich postupových filmů,“ uvedl ambasador soutěže Ondřej Zima. Porota po shlédnutí filmů jednomyslně určila vítěze, kterým se stal Pavel Abrahám za film Pře/Klad. Cenou pro vítěze filmařské sekce soutěže Film Reflection byla video kamera HDV Sony FX-1.

OZVĚNY FFF

Ozvěny festivalu Fresh Film Fest probíhají celoročně a paralelně na několika místech v celé České republice. „Ozvěny Fresh Film Festu si nedávají za cíl pouze rekapitulovat poslední ročník festivalu, ale pokouší se soustavně upozorňovat na studentskou filmovou tvorbu a zajišťovat jí prostor na plátnech běžných kin,“ uvedl ředitel FFF Martin Pošta.

Kino Oko, Praha

Filmy z FFF jsou promítány v listopadu a prosinci coby předfilmy k celovečerním filmům. Na 15. prosince je předběžně naplánován "vánoční FRESH speciál", v jehož rámci budou uvedeny nejúspěšnější filmy festivalu. Sledujte www.biooko.cz

Bio NoD-Roxy, Praha

15. a 29. listopadu vždy od 20.00 uvede Bio Roxy NoD dva festivalové výběry. První zaměří na experimentální kino (filmy z festivalové sekce Nové formy), druhý na tradiční animaci. Zmíněné projekce jsou součástí širšího programu ozvěn, které kino připravovalo v měsících

listopadu a prosinci. Více www.roxy.cz

Kino Androvna, Malá Skála

Kino Androvna navazuje na dva říjnové večery studentských filmů, které dramaturgicky připravil režisér a člen poroty letošního festivalu Roman Vávra, dalším programem. V pátek 18. listopadu od 20.00 uvede (podobně jako pražský NoD) výběr z festivalové sekce Nové formy, na 26.11 od 20.00 je plánován program studentských dokumentárních filmů.

V přípravě jsou také ozvěny ve městě Brno, diváci je budou moci vidět v lednu v klubu Fléda, později také v brněnském Kině Art.

Školy

Ozvěny festivalu jsou mj. součástí projekcí několika vysokoškolských filmových klubů. V současné době se studentské filmy promítají jako předfilmy k projekcím filmového klubu Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Obdobný program se však připravuje také na VŠE, VŠUP a AVU v Praze a Filosofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci

(sdružení Pastiche Filmz) apod.

Festivaly

Po projekcích na MFDF v Jihlavě, FAMUFESTu, na maďarském FilmFestu Miskolc se budou filmy FFF v nejbližší době promítat na festivalu krátkého filmu Circuito Off v Benátkách a na studentském festivalu Áčko v Bratislavě.

Více na www.circuitooff.com a www.vsmu.sk/acko

FFF se podílí na přípravě studentské sekce tradiční olomoucké Přehlídky animovaného filmu, připravované sdružením Pastiche Filmz.

Více informací naleznete na www.freshfilmfest.net/ a www.fff.cz

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006