O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Kožíšek okouzlil Japonce a zmizel

autor : Redakce , vydáno : 26. 11. 2005

Iluzionista Pavel Kožíšek a jeho dvorní asistentka Martina Poulíčková se vrátili z úspěšného turné z Japonska. Jako hosté účinkovali na mezinárodním Poháru bavičů, kde před 9 lety získal Kožíšek titul mistra světa. Principál Divadla kouzel navštívil se svým magickým uměním zemi vycházejícího slunce již po šestnácté. Tentokrát očaroval Japonce společně s půvabnou modelkou, manželkou populárního sporťáka Martinou.

„Pavel jako mistr světa již nemůže podle regulí soutěžit a pořadatelé ho pozvali jako speciálního hosta. A já jsem měla tu čest jít společně s ním první v průvodu při slavnostním ceremoniálu, kdy za námi šlo dalších 143 umělců z 18 zemí světa. Bylo to naprosto úžasné, opravdu jsem nečekala takovou atmosféru, i když mi Pavel hodně o Japonsku vyprávěl. Jsem moc ráda, že jsem tam mohla vystupovat, byl to neskutečný zážitek,“ nadšeně vypráví sympatická modelka.

Pro japonské publikum vybrali naši kouzelníci nové iluze z představení Magická esa, která v Divadle kouzel hrají úspěšně už druhou sezónu. „Japonští diváci jsou velice nároční, ale pokud se jim něco líbí, tak dokáží váš výkon velice vřele a spontánně ocenit. Vystupovali jsme v obrovském supermoderním divadle pro 3000 diváků, tedy v desetkrát větším divadle než je to naše. Takže se mi podařilo v technickém zázemí, které má několik pater zabloudit. Během několika minut jsem zmizel japonských pořadatelům, kteří mě marně naháněli po budově a málem jsem prošvihnul závěrečnou děkovačku“, směje se Pavel.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006