O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Love Planet zahájil předprodej

autor : Redakce , vydáno : 28. 11. 2005

Po ohromném úspěchu prvního ročníku multižánrového festivalu Love Planet začali organizátoři festivalu pracovat na dalším ročníku, který se odehraje 11. a 12. srpna na letištní ploše aeroklubu Tábor v jižních Čechách. Pořádající agentury Clear Channel/Interkoncerts a D Smack U Promotion se rozhodly návštěvníky festivalu obdarovat vánočním a novoročním dárkem v podobě podstatně sníženého vstupného.

Jedná se o 50% slevu z ceny lístku, která bude platná v době konání festivalu.

Ve čtvrtek 1. prosince 2005 začne předprodej zvýhodněných lístků, který bude ukončen 31. ledna 2006. Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro za 490,- Kč včetně servisních poplatků. Při nákupu čtyř lístků získáte na požádání jako bonus zdarma lístek na jedno parkovací místo v hodnotě 250,- Kč. Cena lístku na místě v den konání akce bude 990,- Kč.

„První ročník festivalu navštívilo k naší spokojenosti na 18 000 lidí. Velký zájem nás potěšil, proto chceme naopak potěšit návštěvníky a nabízíme jim jako dárek na přelomu roku výhodné vstupné,“ uvedl Serge Grimaux z Clear Channel/Interkoncerts. „V současné době již jednáme o hlavních interpretech festivalu, nerad bych však v tuto chvíli uváděl konkrétní jména. Zatím jen můžeme slíbit, že Love Planet 2006 je koncipován jako pokračování nejúspěšnějšího festivalu roku v České republice s nabídkou hvězdných zahraničních interpretů a dalších předních nebo zajímavých hudebníků z celého světa a České republiky,“ dodal David Urban z D Smack U.

Organizátoři připravují velkou řadu doprovodných akcí, pracují na vylepšení podmínek pro návštěvníky, jako například více míst k parkování, zvelebení stanového městečka a celkového zázemí festivalu Love Planet 2006.

KDY: 11. a 12. srpna 2006 KDE: aeroklub Tábor

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006