O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Druhá zlatá deska pro Mira Žbirku

autor : Redakce , vydáno : 29. 11. 2005

Uběhl sotva měsíc od doby, kdy Miro Žbirka křtil v Gallery Art Factory v Praze své nové CD Dúhy a přebíral od vydavatelství Universal Zlatou desku za prodej tohoto alba. A je tu další zlatá! Tentokrát za prodej alba na Slovensku.

Žbirkovi ji předal ve středu 30. listopadu v bratislavském Štúdiu S zástupce slovenského vydavatelství Universal Music Peter Riava. Ke kulatému klenotu přidal také certifikát Mezinárodní federace hudebního průmyslu, který potvrzuje počet prodaných nosičů. „Na Slovensku už dostává Zlaté desky každý, ale jen Meky k ní dostane potvrzení,“ zažertoval.

Pak následovaly křtiny. Album Dúhy má už dva kmotry, českého a slovenského. Po Anně K. se jím stal humorista a Mirův velký vzor Milan Lasica, autor textu k písni Čaj o piatej. „Poprvé v životě jsem napsal text pro Mekyho. Tvrdil mi, že se mě až doteď bál zeptat. No já nevím,“ zahájil křest Lasica. Z alba vznikly už také dva videoklipy. První k písničce Někdy stačí dát jen dech, ve kterém hraje česká herečka Linda Rybová, a druhý ke skladbě Láskoliek. V tomto klipu zase Meky spolu s kapelou No Limit hrají na střeše nákladního vlaku. Oba mohli pozvaní hosté ve Štúdiu S zhlédnout na velkém plátně.

Středeční večer nebral konce ohledně překvapení. Na závěr se objevilo na pódiu trio Miro Žbirka, Julius Kuruc a Julo Viršík, oba zástupci agentury Hit Produktion. Tito tři pánové přišli s nápadem uspořádat Žbirkovo jubilejní turné. Bude tomu téměř 25 let, kdy se Miro rozhodl opustit skupinu Modus a vydat se na sólovou dráhu. Jubileum se rozhodl oslavit koncertní šňůrou po deseti až dvanácti největších slovenských městech. Nebudou chybět exkluzivní hosté a plno překvapení. Lákavé turné, které by mělo být jakýmsi průřezem bohaté kariéry Mira Žbirky, pojede od východu na západ. Po Slovensku bude následovat Česká republika.

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006