O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Praha přivítá DEPECHE MODE

autor : Redakce , vydáno : 11. 12. 2005

Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před pěti lety v rámci turné k jejich poslednímu albu „Exciter“. Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 85 vystoupení, které viděly téměř dva miliony lidí. V lednu budete mít možnost je slyšet naživo znovu!

Jedna z největších kapel současnosti oznámila, že vyrazí na světové turné, které bude čítat 39 evropských a 21 amerických zastávek. S největší pravděpodobností půjde o jednu z nejzásadnějších koncertních událostí příštího roku. Evropská část turné odstartuje 13. Ledna v Drážďanech, Depeche mode na ní během šesti týdnů navštíví kromě České republiky také Německo, Belgii, Španělsko, Rakousko, Itálii nebo Maďarsko, a celá „šňůra“ skončí v londýnské Wembley areně. Kapela na turné představí skladby ze svého nového alba, které produkoval Ben Hiller , známý ze spolupráce s britskými nezávislými kapelami. Jak Dave Gahan uvedl, kapela si práci ve studiu v kalifornské Santa Barbaře velmi pochvalovala a z nových skladeb je nadšena. Deska by se měla jmenovat „Playing The Angel“ a první ochutnávka z ní se jmenuje „Precious“. Depeche Mode naposledy navštívili Prahu před pěti lety v rámci turné k jejich poslednímu albu „Exciter“. Trio Dave Gahan, Martin Gore a Andrew Fletcher na tomto turné odehrálo neskutečných 85 vystoupení, které viděly téměř dva miliony lidí.

DEPECHE MODE - 23.1.2006, 20:00 - Sazka Arena, Praha

Tiskové zprávy a články redakce.
Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006