O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


DENÍK - Moje malý mrchy

autor : Bohumil Procházka , vydáno : 12. 12. 2005

Poslední dobou si říkám, že některý ženský jsou takový malý mrchy. Bez problému si najdou nějakého chlapa a za pár týdnů ho pošlou k čertu. Respektive – třeba jako kalhotky – prostě ho vymění za nového.

Tak jsem tak zase seděl za svým stařičkým pomalým notebookem a prohlížel si fotky. Narazil jsem i na Ní. Na – bohužel jen v uvozovkách – moji milou. Už je to nějaký ten pátek, co naše víc než kamarádství skončilo. Kvůli jednomu blbýmu článku, kde jsem jí chtěl vyjádřit, jak moc se mi líbí. Nějak to nepochopila. Zatímco já trpěl jako malý dítě, kterému rodiče nechtějí koupit lízátko, Ona se pořád tvářila jako královna. Jako královna, která vyhrála válku. Najedou zapomněla na doby, kdy mě dokázala potěšit svojí návštěvou třeba i několikrát za den. Na to, jak jsme si dokázali hodiny a hodiny povídat o blbostech. Na to, jak jsme spolu provolali celou hodinu… Bleskově přesedlala na jiného chlapa. Jako bych pro ni najednou přestal existovat. Apropo – přede mnou měla také jednoho. Jenže to skončilo dřív, než se sama stačila rozkoukat. Nikdo si ani nedovede představit, jak mi bylo, když jsem se dozvěděl, že je mezi nimi konec. Div jsem to nešel oslavovat. Teď jsem chtěl jít spíše zapít žal. Jen co jsme se díky tomu článku párkrát neviděli, konkrétně několik dnů, nasměrovala svoje kroky o pár pokojů dál.

Nějak to sním vydržela do konce semestru a vlastně do konce školního roku. Pak přišla „nová várka“ studentů. No a kdo by si tipnul, že si našla někoho jiného, ten by vyhrál na celé čáře.

Tak jsem si zkoušel jít pokecat i se svojí druhou kamarádkou. Raději ji nechci jmenovat, snad všichni pochopíte. I ona byla takovým mým malým zlomem v životě. Jenže to bylo. Jak zaznělo v jednom české filmu – „Čo bolo, to bolo“.

Když jsem se tak krásně plížil chodbou k jejímu pokoji, zaslechl jsem zevnitř nějaké divné zvuky. Opatrně jsem zaťukal – za dveřmi všechno utichlo, jako by čekali, že vstoupí samotný lucifer. Po krátké době čekání jsem bez vyzvání vešel. Ležela na posteli a na rozvrzané židli seděl nějaký nový student. Vesele se bavili. I když slovně nedali nic najevo, z jejich pohledů bylo dobře vidět, že je moje návštěva zrovna dvakrát nepotěšila. Trapně jsem ukončil návštěvu a odkráčel pryč.

Když jsem však tu nejmenovanou po krátké době potkal, kráčela z jídelny zase s jiným chlapem. A světe div se – za pár měsíců už měla po svém boku někoho úplně jiného.

Tak si tak říkám, když v jednu ráno sedím za notebookem a datluju do klávesnice, co se asi těm mým malým mrchám krásného může zdát. Spíše mě tak trochu zajímá, jestli se jim to zdá ve svojí postýlce nebo v něčí jiný. Ale hlavně, jak dlouho tam vydrží…

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006