O Životě.cz
Partnerské weby

Personální ředitelka Vám napíše profesionální strukturovaný životopis na míru pracovní pozici, o kterou se ucházíte. Životopis od nás je zaručeně pozvnánkou na pracovní pohovor. Nezapomeňte ani na motivační dopis díky němu vyniknete mezi ostatními kandidáty. Píšeme profesionální životopisy a motivační dopisy, připravujeme kandidáty na pracovní pohovory.

Naše ikonka
 O Źivotě.cz
Tiráž
O Životě.cz
ISSN 1214-6668
Vydavatel:
Marketer, s.r.o.
Hledání
Zde hledá Jyxo
Přijmeme!
Přijmeme do našeho týmu redaktora či redaktorku na externí spolupráci. Volné vstupy na akce (press screeningy, koncerty, tiskovky atd. atd. atd.), volnost ve výběru témat, možnost seberealizace, není nutná praxe a není ani omezeno věkovou hranicí, důležitý je písemný projev. Práce není finančně honorována. Zn.: Mladý kolektiv :-)
Soutěž!
Soutěžte s námi o dva zcela unikátní kalendáře Simony Krainové Agent 007, nafocené ve stylu Jamese Bonda s touto přední kráskou českého modelingu. Kalendář je neprodejný, ale může viset na stěně právě vám, pokud nám napíšete svá novoroční předsevzetí a to, jak v nich pokračujete, budete pokračovat či případně na čem jste pohořeli. Dva nejlepší příspěvky odměníme Agenty! Piště na redakce@ozivote.cz.
Výherci
S potěšením oznamujeme, že prosincovou soutěž vyhrál pan František Krám z Plzně a slečna Lucie Burovská z Prahy. Oběma gratulujeme a zasíláme jim slíbená DVD Na Stojáka! A co že jste si to přáli nejčastěji k Vánocům? Drtivě převažovaly technické vymoženosti :-)


Veletrh AMPER 2006

autor : Michal Kandr , vydáno : 27. 02. 2006

Blíží se termín konání 14. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER, který bude v letošním roce opět o něco větší a významnější, nejen co se počtu přihlášených firem a velikosti objednané plochy týče. Důležitý posun nastává i v oborové struktuře veletrhu.

Blíží se termín konání 14. ročníku mezinárodního veletrhu AMPER, který bude v letošním roce opět o něco větší a významnější, nejen co se počtu přihlášených firem a velikosti objednané plochy týče. Důležitý posun nastává i v oborové struktuře veletrhu. Největší událost světa elektrotechniky a elektroniky ve Střední Evropě, která se uskuteční v termínu 4. – 7. 4. 2006 v Pražském veletržním areálu v Letňanech, je oproti předcházejícímu ročníku doplněna o telekomunikační techniku, síťové služby, radiokomunikační a výpočetní techniku, stejně jako o zvukovou a obrazovou techniku. Veletržní správa TERINVEST tak reaguje na aktuální situaci a zájem společností z tematicky příbuzných oborů.

Technologické prostředky umožňující šířit a využívat znalosti se často považují za nejdůležitější faktor podmiňující ekonomický růst a zlepšování kvality života. Moderní informační, spojové a prezentační technologie se opírají o digitalizaci a jsou bezprostředně spjaty se současnou počítačovou a komunikační technikou. Protože technologie, které jsou schopny plnit funkci zpracování informací a komunikace včetně přenosu informací a jejich prezentace, používají elektronické zpracování, je více než logické, že se stávají nedílnou součástí veletrhu AMPER.

Komplexní prezentace firem, které lze pojmem elektrotechniky a elektroniky zastřešit, pak přispěje k většímu úspěchu každého vystavovatele a podpoří šíři obchodního záběru všech zúčastněných.

Počet vystavovatelů v krátkém období, které ještě do veletrhu zbývá, každým dnem stále narůstá. K dnešnímu datu AMPER eviduje již 726 účastníků. Věříme tedy, že své nejnovější výrobky a technologie představí letos na 800 vystavovatelů z 21 evropských i mimoevropských zemí.

V oborech komunikační, zvukové a obrazové techniky je přihlášena řada významných firem. Služby a produkty, které budou návštěvníkům veletrhu představeny v části věnované oborům komunikační a audiovizuální techniky jsou zaměřeny na zpracování informací a komunikaci realizovanou elektronickými prostředky.

Výpočetní technika, jak všichni víme, už dnes zdaleka neslouží jen jako nástroj k složitějším matematickým operacím. Přímo podmiňuje veškerou obchodní, průmyslovou a komunikační činnost. Ne nadarmo bývá naše společnost nazývána společností komunikační (informační) a pojem výpočetní technika nahrazován někdy širším pojmem informační technika.

V rámci sekce obrazové technologie bude návštěvníkům představena zejména technika kongresová a technika určená pro reklamní účely, která jistě zaujme nejen odborníky a zástupce obdobně zaměřených firem. Vzhledem k tomu, že reklama a prezentace je nedílnou součástí obchodní strategie každé společnosti a do jisté míry ovlivňuje život každého z nás, jistě zaujme i ostatní návštěvníky veletrhu. Nejnovější data-projektory, LED displeje, plasmové panely a další produkty budou k vidění v hale č.8.

S přihlédnutím ke skutečnosti, že řada firem věnujících se ozvučení se současně zabývá také osvětlením, budou vystavovatelé prezentující zvukovou a osvětlovací techniku umístěni v těsné blízkosti. Návštěvníci se mohou těšit na nejnovější reproduktorové soustavy, zesilovače, novinky ve studiové, jevištní a pódiové technice, představeny jim budou také možnosti scénického a efektového osvětlení zábavných podniků, divadel aj. Specifická sekce osvětlovací techniky bude vyčleněna z haly č.1 a prezentována společně s další technikou určenou pro zábavní a reklamní účely.

Neustále se zvyšující intenzita zájmu o účast na veletrhu AMPER, nové oborové rozšíření veletrhu, i stále plodnější spolupráce se zahraničím byly hlavními argumenty, které podnítily rozsáhlou modernizaci a přestavbu PVA Letňany, probíhající v tomto roce. Jarní sezóna tak bude zahájena v novém komplexu. Dokončením nové výstavní haly č. 4, dostavbou pevné haly č. 5, konstrukcí dvou zcela nových hal na místě bývalé haly č. 2 a výstavbou haly č. 8 se zařazuje Pražský veletržní areál mezi kvalitní výstavní prostory skvělé novodobé úrovně. V termínu 4. – 7. 4. 2006 bude tak PVA Letňany s příhodnější infrastrukturou, přiměřeným počtem parkovacích míst a v neposlední řadě s příjemnějšími možnostmi občerstvení připraven lépe než kdykoliv v předcházejících letech na přivítaní tradičního počtu návštěvníků veletrhu AMPER v počtu téměř 50.000.

Praha, jako středoevropská metropole se strategickou polohou je schopna přilákat velké množství potencionálních klientů a profesionálů každého oboru a je tedy ověřeným centrem obchodu a rozvoje v každé oblasti. Nabízí tradiční prostor pro komunikaci, jednání a nasměrování obchodních strategií k úspěšnému růstu v mezinárodních parametrech.

Kromě samotné prezentace firem z oborů: elektronické prvky a moduly, zařízení pro výrobu a rozvod el. energie, elektroinstalační technika, vodiče a kabely, pohony a výkonová elektronika, měřicí a zkušební technika, automatizační, řídicí a regulační technika, osvětlovací technika, elektrotepelná technika, zabezpečovací technika a systémová technika budov, stroje, zařízení, nářadí a pomůcky pro elektroniku a elektrotechniku, telekomunikace, síťové služby, radiokomunikační technika, výpočetní technika, zvuková a obrazová technika lze samozřejmě na veletrhu očekávat řadu doprovodných akcí, konferencí, seminářů a prezentací, které již tradičně provázejí tuto událost a jistě osloví všechny profesionály se zájem o rozvoj významu oboru elektrotechniky a elektroniky.

Součástí doprovodného programu bude například konference pořádaná Českou asociací telekomunikací a Českým institutem interních auditorů. Významnou událostí je již 12. celostátní setkání elektrotechniků ČR s názvem Volt 2006, nebo každoročně pořádaný Sněm Unie elektrotechniků ČR. Nebude chybět ani prestižní událost, kterou je soutěž o nejlepší exponát veletrhu „ZLATÝ AMPER 2006“.

Chce-li firma spadající do některého z oborů veletrhu AMPER potvrdit, zúročit, zdůraznit a rozvinout své úspěchy a možnosti, neměla by na této události odborného světa a mezinárodní úrovně chybět. Všem zájemcům o přímou účast, návštěvu veletrhu či podíl na konferencích a seminářích, pořádaných v rámci této události, doporučujeme sledovat stránky www.amper.cz, kde je možné dozvědět se včas všechny aktuální informace spojené s přípravami a průběhem veletrhu AMPER.

Těšíme se již v tuto chvíli na setkání se všemi vystavovateli i návštěvníky.

Komentáře
VěcAutorDatum a čas

K článku nejsou žádné komentáře.

Zobrazit Vše | Přidat nový

Reklama
Pojištění
Za obsah jednotlivých materiálů odpovídají jejich autoři. Obsah © redakce O Životě.cz 2002 - 2006